بررسی و خرید پمپ سیرکولاتور در کرج

تاسیسات لطفی نام یکی از مراکز نام آشنا و مطمئن فروش پمپ سیرکولاتور کرج است. این مرکز با بیش از ۳۰ سال سابقه کاری در زمینه تعمیر و فروش این پمپ ها و همکاری با نیروهای ماهر و متخصصی که در زمینه عیب یابی و تعمیر پمپ های سیرکولاتور تخصص تجربه و مهارت کافی دارند توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.

تاسیسات لطفی مرکز فروش پمپ سیرکولاتور در کرج

با توجه به اینکه تعمیر و تعویض پمپ سیرکولاتور یک امر تخصصی بوده و نیاز به مهارت و تخصص در این زمینه دارد ، بنابراین باید برای انجام این امور از افرادی که دارای تجربه و تبحر کافی در این زمینه هستند کمک بگیرید .
خبر خوب برای شهروندان ساکن در شهر کرج این است که تاسیسات لطفی تعمیر انواع پمپ سیرکولاسیون را با نازلترین قیمت ها ، در محل مورد نظر مشتری و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد.
برای استفاده از خدمات این مرکز تنها کافیست با آنها تماس بگیرید.

پمپ سیرکولاسیون چیست؟

پمپ سیرکولاسیون پمپی است که سیال ، هوا یا سایر مواد را در یک مدار بسته به عنوان بخشی از یک سیستم بزرگتر به گردش در می آورد . پمپ سیرکولاسیون یا پمپ سیرکولاتور یک افزودنی کوچک است که معمولاً در سیستم آب خانه یافت می شود .
این پمپ کوچک آب بندی شده یک پمپ گریز از مرکز است که از قدرت یک اسب بخار استفاده می کنند. زیرا آب نیاز به پمپ کردن از مخزن توسط پمپ سیرکولاتور ندارد ، به همین دلیل به نیروی زیادی نیز نیاز ندارد.
در کاربردهای تجاری اندازه آنها ممکن است بزرگتر بوده و قدرت آنها تا چند اسب بخار متغیر باشد و موتور الکتریکی معمولاً توسط بدنه‌ای از پمپ به وسیله مکانیکی جدا شود.
پمپ سیرکولاتور به سادگی مواد را در یک حلقه بسته گردش می دهد و آماده است تا در صورت نیاز دوباره به مسیر اصلی وارد شود.
به عنوان مثال یک پمپ سیرکولاتور معمولاً در خانه ها برای گردش آب گرم استفاده می‌شود تا زمان انتظار برای خروج آب گرم از شیر آب کاهش یابد. به عبارت دیگر پمپ های سیرکولاتور نوع خاصی از پمپ ها هستند که برای گردش گازها ، مایعات یا دوغاب در مدار بسته استفاده می شوند . این پمپ ها عموما یک پمپ با فلنج مکش و تخلیه خطی هستند و معمولاً در گردش آب در سیستم گرمایشی و سرمایشی هیدرولیک یافت می‌شوند . از آنجا که آنها فقط مایع داخل سیستم را در یک مدار بسته به گردش در می آورند بنابراین فقط باید بر اصطکاک یک سیستم لوله کشی غلبه کنند.
پمپ های سیرکولاسیون که در سیستم هیدرولیک استفاده می شوند معمولاً پمپ های گریز از مرکز با نیروی الکتریکی هستند.
پمپ های سیرکولاتور پمپ های کوچک تا متوسطی هستند که معمولاً به طور کامل توسط فلنج لوله ای که آنها را به بقیه لوله کشی هیدرولیک متصل می کند ، پشتیبانی می شوند و پمپ های بزرگ تر معمولاً روی قاب یا پد نصب می شوند.
از پمپ های سیرکولاتور فقط برای سیستم های هیدرولیک بسستهط استفاده می شود که می توانند با اجزای چدنی ساخته شوند ، اما برخی از آنها بسته به کاربرد با اجزای برنز یا فولاد ضد زنگ نیز ساخته می شوند.
این پمپ شامل اتصالات خط لوله مکش و تخلیه خطی می باشد . همچنین پمپ ممکن است دارای موتور سنتی و کوپلینگ باشد یا دارای موتور روتور خیس شده باشد که آب بندی را از بین می ‌برد.

دلیل استفاده از پمپ سیرکولاتور چیست؟

محبوبیت این پمپ ها به ویژه در خانه ها و مشاغل نوساز در حال افزایش است . همچنین در سیستم ها و خطوط تولید به دلیل کارایی و به حداکثر رساندن عملکردهای شما استفاده می شوند.
یک پمپ سیرکولاتور می‌تواند از ساختار لوله کشی موجود برای ایجاد جریان خودکفا ، راحت و دوستدار انرژی استفاده کند.
در خانه ها پمپ سیرکولاتور برای گردش آب استفاده می شوند. بدون این پمپ پس از بستن شیر آب و هنگامی که دوباره به آب داغ برای دوش گرفتن یا شستن ظروف احتیاج دارید ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا آب گرم شود و این کار باعث افزایش هزینه های مربوط به قبوض آب و اسراف آب می شود که برای محیط زیست نیز خطرناک است.
اما با وجود یک پمپ سیرکولاتور آب داغ در سیستم لوله کشی و در این مدار بسته به طور مداوم در گردش است که از انرژی بسیار کمی استفاده می کند . به همین دلیل به محض آنکه به آب گرم احتیاج داشته باشید می توانید به این آب گرم که در گردش است به سرعت دسترسی پیدا کنید.

دلایل خراب شدن پمپ های سیرکولاسیون چیست؟

پمپ های سیرکولاسیون می ‌توانند بنا به دلایل مختلفی مانند خراب شدن فیوز، نامناسب بودن سیم کشی، سوختن موتور و غیره خراب شده و از کار بیفتند.
در صورتی که پمپ شما آسیب دیده یا خراب شده است توصیه می ‌شود برای عیب یابی دلایل خرابی، تعویض یا تعمیر پمپ سیرکولاسیون در کرج با نمایندگی لطفی تماس گرفته و از تجربه و مهارت تعمیرکاران این مرکز بهره ببرید.

پمپ سیرکولاتور در کرج
پمپ سیرکولاتور در کرج

خدمات تعمیر پمپ سیرکولاسیون نمایندگی لطفی شامل چیست؟

– عیب یابی پمپ در محل
– حذف پمپ سیرکولاسیون از کار افتاده از محل نصب شده برای بازرسی و تعمیر خرابی در صورت لزوم
– بازرسی کامل پمپ که شامل انجام آزمایش غیر مخرب و اندازه گیری دقیق است.
– تمیز کردن کامل تمام اجزاء و قطعات پمپ سیرکولاسیون
– ساخت یا بازسازی قطعات پمپ سیرکولاسیون در صورت نیاز
– تجزیه و تحلیل موتور بازسازی ، تعمیرات و تعویض آن
– مونتاژ مجدد
– تحویل و نصب طبق درخواست مشتری

تاسیسات مرکزی ایران – لطفی : فروش بوستر پمپ در کرج
تلفن : 32703090 – 026 همراه : 09125641224

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.