راهنمای خرید

نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در کرج | تاسیسات لطفی

برای آشنایی با نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در کرج با ما همراه باشید. پکیج نوعی وسیله برای تامین آب گرم مصرفی و گرمایش محیط است که امروزه بجای موتور خانه در منازل نصب می شود.
شرکت و برندهای مختلفی در زمینه تولید پکیج و محصولات تاسیساتی فعالیت دارند و شرکت ایساتیس یکی از آنها می باشد.
با توجه به آنکه پکیج های ایساتیس از محصولات تاسیساتی پرطرفدار در ایران می باشند ، بنابراین وجود شعبه های نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در تمام شهرهای ایران خصوصاً در شهر کرج امری طبیعی است .  این مراکز خدمات مهمی مانند فروش ، تعمیر و سرویس پکیج های ایساتیس در کرج را بر عهده دارند.
شرکت ایساتیس در ابتدا پکیج دیواری آریستون را از کشور ایتالیا به ایران وارد می نمود و خدمات پس از فروش آن را ارائه می داد هنگامی که با استقبال مشتریان خود روبرو شد قطعات پکیج را به ایران وارد و آنها را در کارخانه خود مونتاژ نمود و نام آنها را ایساتیس نهاد که این عمل باعث ایجاد اشتغال برای جوانان زیادی در ایران نیز شد .

کیفیت این محصولات به حدی بالا بود که پس از گذشت ۵ سال پکیج ایساتیس توانست به یکی از سه برند معروف و پرفروش پکیج دیواری تبدیل شود.
این شرکت در سال ۹۰ خط تولید رادیاتور پنلی خود را راه اندازی نموده و به دلیل تجربه و سابقه کاری درخشانی که داشت توانست اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.

 

تاسیسات لطفی : نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در کرج

تاسیسات مرکزی ایران (تاسیسات لطفی ) با بیش از 30 سال تجربه در فروش و خدمات پس از فروش تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ساختمان ، به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در کرج فعالیت دارد .

– تعمیر پکیج ایساتیس در کرج
تعمیر پمپ پکیج ایساتیس در کرج
– فروش قطعات پکیج ایساتیس در کرج
– تعمیر پکیج ایساتیس در محل
– تعمیر پکیج ایساتیس در فردیس
– اعزام تعمیرکار پکیج

هنگامی که سرویسکاران تاسیسات لطفی برای سرویس پکیج ایساتیس به محل مورد نظر مشتری اعزام می شوند خدمات زیر را ارائه می دهند:

– قطعاتی همانند بلوک‌ها ، کیت تعمیر ، مبدل و لوله های رفت و برگشت در پکیج ایساتیس را شستشو می دهند.
– سرویسکاران تاسیسات لطفی در صورتی که دستگاه دارای رسوب گیر نباشد رسوب گیر را بر روی پکیج نصب می کنند.
– کنترل فن پکیج ایساتیس یکی دیگر از خدمات سرویسکاران نمایندگی لطفی می باشد.
– سرویس کاران این مرکز پس از اعزام به محل مشتری از دودکش دستگاه بازبینی نموده و در صورت انسداد مشکلات آن را رفع می ‌کنند.
– بررسی کردن شعله پکیج ایساتیس و تنظیم نمودن گاز آن یکی دیگر از خدمات لطفی می باشد .

تاسیسات مرکزی ایران - تاسیسات لطفی
تاسیسات مرکزی ایران – تاسیسات لطفی

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در گوهردشت
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در عظیمیه
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در جهانشهر
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در مهرشهر
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در باغستان
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در دهقان ویلا
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در مهرویلا
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در گلشهر
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در فردیس
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در بلوار دانش آموز
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در حصارک
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در محمد شهر
نمایندگیتعمیر پکیج ایساتیس در کمالشهر

رایج ترین مشکلات و خرابی های پکیج ایساتیس

1. عدم روشن شدن دستگاه

در صورتی که پکیج ایساتیس شما روشن نمی شوند ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا دستگاه به برق متصل است یا خیر. در صورت اطمینان از اتصال دستگاه به برق ، مشعل و سیم کشی دستگاه باید مورد بررسی قرار بگیرند.

2. عدم افزایش دمای دستگاه

این مشکل در صورتی ایجاد می شود که دیگ دستگاه کثیف بوده و یا تنظیمات مشعل به هم خورده است.

3. آب گرم نمی شود.


در صورتی که جریان گاز قطع شده باشد پکیج نمی‌ تواند رادیاتورها را گرم کند ، بنابراین ابتدا باید از جریان یافتن مناسب گاز پکیج اطمینان حاصل کنید.
اگر مشکل از جریان گاز نبود فشار آب را بررسی نمایید ، زیرا وقتی که فشار آب کم باشد مشعل پکیج توانایی روشن شدن نداشته و دستگاه نمی تواند آب و رادیاتورها را گرم کند.
یکی از مهمترین دلایلی که باعث گرم نکردن پکیج می شود ایجاد رسوب در پکیج است و برای طرف شدن این مشکل لازم است که دستگاه توسط سرویس کاران ماهر توسط اسید شویی رسوب گیری شوند.

4. ریست شدن ترموستات

برای برطرف کردن این مشکل لازم است که دیگ دستگاه کاملاً تمیز شده و سیستم هواگیری شود.

5. یک طرف رادیاتور گرم بوده و طرف دیگر آن سرد است.

برای برطرف کردن این مشکل کافیست رادیاتور را هواگیری کنید.

6. نشتی یافتن آب از پکیج به بیرون

در صورتی که قسمت هایی از پکیج ایساتیس خراب شده و یا سوراخ شده باشند ، آب از درون پکیج به بیرون نشتی می ‌یابد .
برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید تمام شیلنگ های متصل به دستگاه و لوله های آن را از نظر سوراخ بودن بررسی کنید و در صورتی که سوراخ شیلنگ ها یا لوله ها را پیدا کردید باید آنها را تعویض کنید. همچنین ممکن است اتصال این شیلنگ ها یا لوله ها شل شده باشد که در این صورت باید آنها را محکم کنید.
اگر هیچ یک از موارد فوق باعث نشت یافتن آب از پکیج ایساتیس به بیرون نشده باشد ، ممکن است مخزن دستگاه سوراخ شده باشد که در این صورت می‌ توانید با نمایندگی لطفی تماس گرفته و از تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

7. به گوش رسیدن سر و صدای غیر طبیعی از پکیج

هوا یا رسوب گرفتن پکیج می تواند باعث ایجاد سر و صدای غیر طبیعی از دستگاه شود.
در صورت هواگیری ، دستگاه باید هواگیری شود تا سر و صدای دستگاه برطرف شود. اما اگر فشار آب کاهش یافته باشد نشان دهنده رسوب گرفتن قطعات مختلف پکیج بوده و باعث ایجاد سر و صدا می شود . برای رفع این مشکل باید رسوب گیری از دستگاه انجام شود.

8. دودکش پکیج ایساتیس دچار گرفتگی شده است.

یکی از حادترین مشکلاتی که ممکن است در پکیج های ایساتیس ایجاد شده و باعث ایجاد خسارت های مالی و جانی شود ، مسدود شدن دودکش دستگاه می باشد .
برای جلوگیری از ایجاد این مشکل لازم است دستگاه به طور منظم و دوره ای توسط سرویسکار سرویس شود.

تعمیر پکیج ایساتیس در کرج
تعمیر پکیج ایساتیس در کرج

دلایل خرابی پکیج چیست؟

بسته به اینکه پکیج دیواری یا زمینی باشد ، سیستم های مختلفی دارند .
در صورتی که در عملکرد دستگاه یا قطعات مختلفی که در سیستم داخلی پکیج قرار دارند مانند قطعاتی که باعث گاز رسانی به پکیج شده ، شیر کنترل گر گاز ، فن پکیج ، جرقه زن و.. اشکالی ایجاد شود ، کارکرد پکیج دچار مشکل شده و پکیج خراب می شود.
همچنین گاهی اوقات ممکن است در پکیج سیستم هیدرولیکی که متشکل از پمپ ، مبدل اصلی و ثانویه می باشد و یا سیستمی که پکیج را کنترل می کند مانند سیستم های کنترل گر مقدار فشار و جریان آب در پکیج یا سنسورهای دما با مشکل روبرو شده و نیاز به حضور افراد متخصص در زمینه تعمیر پکیج باشد.

چه زمانی باید پکیج ایساتیس را سرویس نمود؟

علائم و نشانه های مختلفی وجود دارند که نشان دهنده نیاز پکیج به سرویس می باشند . به عنوان مثال در صورتی که آب مصرفی دائماً سرد و گرم می شود به احتمال زیاد پکیج دچار رسوب شده و نیاز به اسید شویی دارد.
افت فشار دستگاه و به گوش رسیدن سر و صدای زیاد از آن نیز یکی از نشانه دیگر برای سرویس دستگاه هستند.
در صورت مواجهه با هر یک از علائم ذکر شده در بالا در پکیج خود هر چه سریعتر با مرکز نمایندگی پکیج ایساتیس تماس گرفته تا از خراب شدن دستگاه خود جلوگیری کنید . در این صورت می توانید در هزینه های زیاد مربوط به تعمیر و تعویض قطعات دستگاه صرفه جویی کنید.

مزایای تماس با نمایندگی پکیج ایساتیس – تاسیسات لطفی

تاسیسات لطیفی ،نمایندگی تعمیرات پکیج های ایساتیس در کرج می باشد که تنها با یک تماس سرویسکاران خود را برای عیب یابی و تعمیر پکیج در اسرع وقت و در کمترین زمان به مکان مورد نظر شما ارسال می کند.
در صورتی که پکیج ایساتیس شما خراب شده است باید بدانید که اگر برای تعمیر پکیج خود از نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس کمک بگیرید ، این مرکز سرویسکارانی را که در زمینه تعمیر پکیج ایساتیس تجربه، تخصص و مهارت کافی دارد ، به محل شما اعزام می کند تا آنها در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند .
اگر هنگام تعمیر پکیج نیاز به تعویض قطعه ای باشد ، این سرویسکاران قطعات یدکی اصلی پکیج را جایگزین نموده و آن قطعات را به همراه ضمانت نامه که معمولاً شش ماه پس از نصب می باشد ارائه می کنند.
یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس این است که با مراجعه سرویس کار به محل زندگی شما نیازی به نگرانی در مورد جابجا کردن پکیج برای رساندن به تعمیرگاه و یا آسیب دیدن احتمالی آن وجود ندارد.

نمایندگی فروش و تعمیر پکیج ایساتیس در فردیس

فردیس یکی از شهرستان های استان البرز می باشد که در نزدیکی شهر کرج قرار داشته و دارای بیش از ۶۰۰ هزار نفر جمعیت می باشد.
این شهر به علت دارا بودن شهرک های مسکونی متنوع و محله های زیاد افراد و خانوارهای زیادی را در خود جای داده‌ است.
با توجه به اینکه سیستم گرمایش اکثر خانه ها معمولاً پکیج است و همانطور که در بالا نیز توضیح داده شد پکیج های ایساتیس از جمله پرطرفدارترین محصولات تاسیساتی در بین افراد می باشد بنابراین طبیعی است که مردم فردیس به دنبال مراکز مطمئن نمایندگی تعمیرات پکیج در فردیس باشند.
خبر خوش برای اهالی فردیس این است که تاسیسات لطیفی کرج به اهالی فردیس نیز سرویس رسانی کرده و سرویس کاران خود را با یک تماس در کمترین زمان به فردیس ارجاع می دهد.

تاسیسات مرکزی ایران – لطفی
تلفن : 32703090 – 026
همراه : 09125641224

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس با تاسیسات لطفی
Don`t copy text!