شوفاژ لطفی

بهترین قیمت برای خرید لوله و اتصالات UPVC

لوله و اتصالات UPVC از جمله پرکاربردترین ابزار در ساختمان و تاسیسات مختلف گرمایشی – سرمایشی ، آبرسانی و.. است . این محصولات به دلیل دوام و قیمت مناسب ، جای بسیاری از کابردهای لوله های فلزی قدیمی را گرفته است .

شوفاژ لطفی مرکز فروش لوله و اتصالات UPVC

تاسیسات لطفی، 35 سال  در زمینه اجرای تاسیسات ساختمان و فروش تجهیزات وابسته به آن ، سابقه دارد .
✵ مجری تاسیسات حرارتی – برودتی
✵ فروش لوله و اتصالات UPVC در کرج ، لوله و اتصالات UPVC در تهران ، فروش و ارسال به سراسر کشور

جهت اطلاع از قیمت لوله و اتصالات UPVC ، تماس بگیرید . تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر

lotfi min

پلی وینیل کلراید (UPVC) یک پلیمر ترموپلاستیک از وینیل کلراید است. هنگام استفاده از مواد افزودنی خاص، مواد به خوبی پردازش می شوند. برای تولید خطوط لوله از پی وی سی سخت و غیر پلاستیکی (PVC-U) استفاده می شود.
لوله های پی وی سی ساخته شده از مواد بی بو و بی مزه بوده و دارای ماهیت غیر فلزی در برابر خوردگی و فرسایش هستند. این لوله ها کاملاً مقاوم بوده و به دلیل تولید از مواد بهداشتی و عدم اثر مخرب بر روی مایعات جهت انتقال آب آشامیدنی، آب استخر، جکوزی و غیره. صنایع استفاده می شود.

مزایای استفاده از لوله های UPVC

– مقاومت در برابر خوردگی و پوسیدگی
– مقاومت بالا در برابر محیط شیمیایی تهاجمی
– برخورداری از هزینه نسبتا کم
– سبک وزن بودن
– انعطاف پذیری که به شما این امکان را می دهد تا تنظیمات لازم را هنگام نصب سیستم های خط لوله ایجاد کنید.
– دوام زیاد
– سادگی و هزینه کم نصب
– تنگی اتصالات
– ضریب اشتعال کم
– دارا بودن یک سطح داخلی صاف که به دلیل آن توان عملیاتی بالاتری به دست می آید و شرایطی برای رشد بیش از حد و گرفتگی و رسوبات وجود ندارد.
– ایمنی انفجار
– غیر سمی، مطابق با استانداردهای زیست محیطی
– حساسیت به تشکیل و تولید مثل باکتری ها و قارچ ها.

خواص شیمیایی-فیزیکی

لوله های ساخته شده از UPvc برای استفاده با اسیدها، قلیاها و آب آشامیدنی مناسب هستند. لوله های PVC-U در برابر تنش های مکانیکی بسیار مقاوم هستند، شاخص اکسیژن بالایی دارند و از نظر ارگانیک خنثی هستند (تماس با محصولات غذایی مجاز است).

بهترین قیمت برای خرید لوله و اتصالات UPVC
بهترین قیمت برای خرید لوله و اتصالات UPVC

ویژگی های کاربردی این لوله ها عبارتند از :

لوله های UPVC هم برای حمل و نقل مواد شیمیایی تهاجمی در تاسیسات صنعتی و هم برای حمل و نقل آب آشامیدنی و مقطر، غذا و نوشیدنی استفاده می شود. به دلیل ایمنی برای موجودات زنده و در عین حال مقاومت خوب در برابر محیط های تهاجمی، این ماده دارای کاربردهای مختلف جهانی است.
خواص اساسی شامل :

– مقاومت شیمیایی بالا در برابر رسانه هایی با غلظت بالا و برخورداری از ویژگی مقاومت عالی در برابر خوردگی
– عملکرد خوب در محدوده دما از 0 ° C تا + 60 ° C.
– در میان ترموپلاستیک های مورد استفاده برای ساخت خطوط لوله، یکی از کمترین ضرایب انبساط حرارتی را دارد.
– برای موجودات زنده بی ضرر است. قابل استفاده در تماس با آب آشامیدنی و غذا
– از نظر بیولوژیکی بی اثر بوده و از رشد میکروبی پشتیبانی نمی کند.
– از ویژگی استحکام کششی مکانیکی و مقاومت ضربه ای بالا برخوردار است.
– احتراق خود به خود در نتیجه قرار گرفتن در معرض دما فقط در دمای 450 درجه سانتیگراد رخ می دهد. Upvc هنگامی که در معرض شعله باز قرار می گیرد مشتعل می شود، اما بلافاصله پس از برداشتن شعله خاموش می شود.

لوله های پی وی سی چگونه به هم متصل می شوند؟

هنگام گذاشتن لوله آب می توان از روش های مختلفی برای اتصال عناصر ساختاری UPVC استفاده کرد:

– چسباندن ساده ترین راه برای اتصال لوله های پلیمری یا UPVCاست . چسب های تهاجمی سطح عناصر متصل شده را حل می کنند و در نتیجه استحکام و سفتی خاصی حاصل می شود. اتصال به یک بررسی اولیه سازگاری نیاز دارد تا لوله به اندازه دو سوم طول خود وارد اتصالات شود . پس از انجام عملیات اولیه و خشک شدن پاک کننده (پرایمر)، یک لایه نازک از چسب مخصوص اعمال می شود. لوله وارد شده به اتصالات به اندازه دو سوم به اندازه یک چهارم دور می چرخد. این امر توزیع یکنواخت لایه چسب را تضمین می کند. قسمت هایی که باید چسبانده شوند به مدت نیم تا یک دقیقه نگه داشته می شوند و پس از آن چسب اضافی جدا می شود. اتصال لوله های با سطح مقطع داخلی بیش از پنجاه میلی متر نیاز به استفاده از دستگاه نصب مخصوص دارد.
– کوپلینگ برای لوله های یو پی وی سی هنگام اتصال لوله هایی با قطر متوسط و بزرگ استفاده می شود. کوپلینگ در محل اتصال دو بخش لوله قرار می گیرد. پس از آماده سازی و پوشاندن انتهای لوله و سطح داخلی کوپلینگ با یک لایه چسب، به طور متناوب در انتهای لوله قرار می گیرد.
– فلنج دار
– داخل سوکت پس از بررسی تراز و آماده سازی محصولات برای اتصال، باید مطمئن شوید که اتصالات حلقه آب بندی کاملا محکم است و هیچ گونه انحراف یا برآمدگی ندارد.
جوشکاری به عنوان قابل اطمینان ترین روش در بین تمام روش های اتصال شناخته می شود و در مواردی استفاده می شود که دسترسی بعدی دشوار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *