شوفاژ لطفی

نمایندگی فروش و تعمیرات ایران رادیاتور در کرج

امروزه استفاده از پکیج برای تامین گرمایش و آب گرم مصرفی به جای موتورخانه های قدیمی بسیار باب شده است . شرکت ها و برندهای مختلفی وجود دارند که پکیج را به همراه خدمات پس از فروش آن ارائه می دهند . گروه صنعتی ایران رادیاتور نیز یکی از این شرکت ها می باشد که در تمام شهرهای ایران دارای شعبه های نمایندگی می باشد. در صورتی که پکیج شما نیز ایران رادیاتور است، برای مطلع شدن از خدمات پکیج ایران رادیاتور در کرج توصیه می شود این مقاله را تا انتها بخوانید .
زیرا در این مقاله ما به معرفی و بررسی خدمات پکیج ایران رادیاتور در کرج پرداخته ایم.

شوفاژ لطفی : نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج

کلانشهر کرج یکی از شهرهایی است که گروه صنعتی ایران رادیاتور در آن دارای شعبه های نمایندگی بوده و این نمایندگی ها با بهره‌ گیری از بهترین و مجرب ترین تعمیرکار و سرویس کاران آماده ارائه خدمت رسانی به مشتریان خود در زمینه ی سرویس و تعمیر پکیج می باشند و شما می توانید با خیال راحت دستگاه خود را به آنها سپرده و از تجربه و مهارت آنها در زمینه ی تعمیر و سرویس کردن پکیج بهره ببرید.

شوفاژ لطفی ، با مدیریت اقای لطفی و بیش از 30 سال تجربه و دانش فنی ، به عنوان نمایندگی خدمات ابران رادیاتور در کرج فعالیت دارد .
تاسیسات مرکزی ایران علاوه بر فروش پکیج ایران رادیاتور در کرج ، خدمات نصب ، سرویس و نگهداری آن را نیز انجام می دهد .

فروش انواع پکیج ایران رادیاتور با نصب و گارانتی
فروش انواع رادیاتور ایران رادیاتور
خدمات پس از فروش ایران رادیاتور در کرج
نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج
اعزام تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور / تعمیر پکیج ایساتیس در منزل
تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور
فروش قطعات پکیج ایران رادیاتور در کرج
تعمیر مبدل پکیج ایران رادیاتور
سرویس و اسیدشویی و رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور در کرج

تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر
lotfi min

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در گوهردشت
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در عظیمیه
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در جهانشهر
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در مهرشهر
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در باغستان
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در دهقان ویلا
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در مهرویلا
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در گلشهر
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در فردیس
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در بلوار دانش آموز
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهرک بنفشه
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در حصارک
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در محمد شهر
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کمالشهر

تاریخچه شرکت گروه صنعتی ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ، در زمینه تولید انواع پکیج های دیواری و زمینی ، انواع مشعل خانگی و صنعتی در منطقه خاورمیانه می باشد.
شروع فعالیت این شرکت در سال ۱۳۵۸ هجری شمسی که در ایران صنعت ریخته گری دارای پیشرفت زیادی نبود ، با تعداد محدودی کارگر و چند ماشین صنعتی در زمینی که دارای مساحت ۱۵۰۰ متر مربع بود آغاز شد .
در آن زمان به دلیل آنکه ایران در زمینه صنعت ریخته گری رادیاتورهای آلومینیومی خودکفا نشده بود ، دستگاه ها و شیوه های ریخته گری از اروپا به کشور وارد می شد و در سال ۱۳۵۹ هجری شمسی اولین رادیاتور آلومینیومی در این شرکت تولید شده و به بازار ایران وارد گردید .
به دلیل استقبال زیاد از این رادیاتورها متولیان و صاحبان آن در سال ۱۳۶۹ هجری شمسی تصمیم به توسعه شرکت گرفته و توانستند با کیفیت زیادی که در زمینه تولید رادیاتورهای آلومینیومی داشتند جای نمونه‌های مشابه خارجی آن را در کشور گرفته و همچنین مبادرت به صادرات این محصولات خود بورزند . با تلاش و پشتکار صاحبان و طراحان این شرکت در سال ۱۳۷۰ موفق به طراحی و تولید مشعل های خانگی و صنعتی نیز شدند .

تاسیسات لطفی | خدمات پکیج ایران رادیاتور در کرج
تاسیسات لطفی | خدمات پکیج ایران رادیاتور در کرج

سرویس و نگهداری پکیج ایران رادیاتور در کرج

پکیج های ایران رادیاتور در دو نوع زمینی و دیواری ارائه می‌شوند که نوع آن با توجه به مکانی که قرار است پکیج در آنجا نصب شود ، انتخاب می شود .به عنوان مثال در جاهایی که گرمایش و تامین آب مصرفی بیشتر توسط مخازن بزرگ تر می باشد مانند ویلاها یا ساختمان های چند طبقه از پکیج های زمینی و در مکان های کوچکتر از پکیج های دیواری استفاده می شود .
از آنجایی که همانند تمام وسایل دیگر پکیج نیز ممکن است با خرابی هایی روبرو شود ، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات خاصی در پکیج که ممکن است هزینه تعمیرات زیادی داشته باشد ، لازم است این پکیج ها هر شش ماه یکبار توسط تعمیرکاران ماهر و مجرب در این زمینه از نظر هواگیری ، اسید شویی و شستشوی پکیج سرویس شوند.
برای آنکه مطمئن شوید زودتر از این موعد پکیج نیاز به تعمیر و سرویس ندارد لازم است برخی موارد را هر چند وقت یک بار در پکیج خود بررسی کنید که شامل موارد زیر می باشد .
– اطمینان از درست کار کردن ترموستات و تایمر های دستگاه
– بررسی دستگاه از نظر وجود هرگونه نشتی و آبریزی
– بررسی منظم فشار دستگاه و تنظیم آن بر روی عدد پیشنهاد شده در دفترچه راهنما
– بررسی تمام خروجی فن دودکش
یکی از کارهایی که برای جلوگیری از فریز شدن و خشکی پمپ و اجزای حساس در رادیاتور می‌توانید انجام دهید این است که در فصل تابستان هر ماه دستگاه خود را به مدت ۱۵ دقیقه روشن کنید .
تعمیر پکیج یکی دیگر از خدماتی است که نمایندگی های ایران رادیاتورارائه می‌دهند . زیرا در صورت خرابی پکیج ممکن است عملکرد آن دچار مشکل شود و نیاز باشد که قطعه یا قطعاتی در پکیج تعمیر یا تعویض شوند . بنابراین نیاز است که متخصصان در این زمینه پکیج را بررسی نموده و مشکلات ایجاد شده در آن را برطرف کنند.

 در صورت ایجاد چه مشکلی در پکیج ایران رادیاتور باید از تعمیرکاران کمک گرفت؟

در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر باید با نمایندگی های مجاز آن در شهر خود تماس گرفته و از تعمیرکاران ماهر برای رفع آن مشکل کمک بگیرید .
– روشن شدن چراغ قرمز
– بیرون آمدن آب از پکیج
– ایجاد کدهای خطا
– خاموش شدن خود به خود پکیج
– پایین افتادن فشار پکیج دیواری
– سر و صدای زیاد پکیج
– در صورتی که پکیج کار کرده اما رادیاتورها یا آب گرم نشوند.
– سرد بودن قسمت بالایی رادیاتورها
– داغ کردن بیش از حد آب
– کار نکردن دکمه های پکیج
یکی از مواردی که تمامی افراد باید به آن توجه نموده و آن را فراموش نکنند این است که عیب یابی و رفع مشکل پکیج کاری آسان و قابل انجام توسط تمام افراد نمی باشد و با توجه به آن که این وسیله گاز سوز می باشد ممکن است تعمیر کردن آن بدون تجربه و مهارت کافی خطراتی را به همراه داشته باشد . به همین دلیل لازم است برای کاهش ریسک خطرات توسط افراد ماهر و با تجربه تعمیر و سرویس آن انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *