شوفاژ لطفی

09125641224

نمایندگی فروش و تعمیرات ایران رادیاتور در کرج

شوفاژ لطفی نمایندگی فروش و تعمیرات ایران رادیاتور در کرج است .
برای خرید پکیج ایران رادیاتور و انواع رادیاتور می توانید با شوفاژ لطفی تماس بگیرید. امروزه استفاده از پکیج برای تامین گرمایش و آب گرم مصرفی به جای موتورخانه های قدیمی بسیار باب شده است .

شوفاژ لطفی ، با مدیریت اقای لطفی و بیش از 30 سال تجربه و دانش فنی ، به عنوان نمایندگی خدمات ابران رادیاتور در کرج فعالیت دارد .
تاسیسات مرکزی ایران علاوه بر فروش پکیج ایران رادیاتور در کرج ، خدمات نصب ، سرویس و نگهداری آن را نیز انجام می دهد .

شوفاژ لطفی : نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج

فروش انواع پکیج ایران رادیاتور با نصب و گارانتی
فروش انواع رادیاتور ایران رادیاتور
خدمات پس از فروش ایران رادیاتور در کرج
نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج
اعزام تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور / تعمیر پکیج ایساتیس در منزل
تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور
فروش قطعات پکیج ایران رادیاتور در کرج
تعمیر مبدل پکیج ایران رادیاتور
سرویس و اسیدشویی و رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور در کرج

تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر
lotfi min

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در گوهردشت / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در عظیمیه / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در جهانشهر / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در مهرشهر / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در باغستان / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در دهقان ویلا / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در مهرویلا / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در گلشهر / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در فردیس / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در بلوار دانش آموز / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهرک بنفشه / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در حصارک / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در محمدشهر / نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کمالشهر

کلانشهر کرج یکی از شهرهایی است که گروه صنعتی ایران رادیاتور در آن دارای شعبه های نمایندگی بوده و این نمایندگی ها با بهره‌ گیری از بهترین و مجرب ترین تعمیرکار و سرویس کاران آماده ارائه خدمت رسانی به مشتریان خود در زمینه ی سرویس و تعمیر پکیج می باشند و شما می توانید با خیال راحت دستگاه خود را به آنها سپرده و از تجربه و مهارت آنها در زمینه ی تعمیر و سرویس کردن پکیج بهره ببرید.

تاسیسات لطفی | خدمات پکیج ایران رادیاتور در کرج
تاسیسات لطفی | خدمات پکیج ایران رادیاتور در کرج

سرویس و نگهداری پکیج ایران رادیاتور در کرج

پکیج های ایران رادیاتور در دو نوع زمینی و دیواری ارائه می‌شوند که نوع آن با توجه به مکانی که قرار است پکیج در آنجا نصب شود ، انتخاب می شود .به عنوان مثال در جاهایی که گرمایش و تامین آب مصرفی بیشتر توسط مخازن بزرگ تر می باشد مانند ویلاها یا ساختمان های چند طبقه از پکیج های زمینی و در مکان های کوچکتر از پکیج های دیواری استفاده می شود .
از آنجایی که همانند تمام وسایل دیگر پکیج نیز ممکن است با خرابی هایی روبرو شود ، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات خاصی در پکیج که ممکن است هزینه تعمیرات زیادی داشته باشد ، لازم است این پکیج ها هر شش ماه یکبار توسط تعمیرکاران ماهر و مجرب در این زمینه از نظر هواگیری ، اسید شویی و شستشوی پکیج سرویس شوند.
برای آنکه مطمئن شوید زودتر از این موعد پکیج نیاز به تعمیر و سرویس ندارد لازم است برخی موارد را هر چند وقت یک بار در پکیج خود بررسی کنید که شامل موارد زیر می باشد .
– اطمینان از درست کار کردن ترموستات و تایمر های دستگاه
– بررسی دستگاه از نظر وجود هرگونه نشتی و آبریزی
– بررسی منظم فشار دستگاه و تنظیم آن بر روی عدد پیشنهاد شده در دفترچه راهنما
– بررسی تمام خروجی فن دودکش
یکی از کارهایی که برای جلوگیری از فریز شدن و خشکی پمپ و اجزای حساس در رادیاتور می‌توانید انجام دهید این است که در فصل تابستان هر ماه دستگاه خود را به مدت ۱۵ دقیقه روشن کنید .
تعمیر پکیج یکی دیگر از خدماتی است که نمایندگی های ایران رادیاتورارائه می‌دهند . زیرا در صورت خرابی پکیج ممکن است عملکرد آن دچار مشکل شود و نیاز باشد که قطعه یا قطعاتی در پکیج تعمیر یا تعویض شوند . بنابراین نیاز است که متخصصان در این زمینه پکیج را بررسی نموده و مشکلات ایجاد شده در آن را برطرف کنند.

مشکلات پکیج ایران رادیاتور که نیاز به تعمیرکار دارند : 

در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر باید با نمایندگی ایران رادیاتور در کرج تماس گرفته و از تعمیرکاران ماهر برای رفع آن مشکل کمک بگیرید .
– روشن شدن چراغ قرمز
– بیرون آمدن آب از پکیج
– ایجاد کدهای خطا
– خاموش شدن خود به خود پکیج
– پایین افتادن فشار پکیج دیواری
– سر و صدای زیاد پکیج
– در صورتی که پکیج کار کرده اما رادیاتورها یا آب گرم نشوند.
– سرد بودن قسمت بالایی رادیاتورها
– داغ کردن بیش از حد آب
– کار نکردن دکمه های پکیج
یکی از مواردی که تمامی افراد باید به آن توجه نموده و آن را فراموش نکنند این است که عیب یابی و رفع مشکل پکیج کاری آسان و قابل انجام توسط تمام افراد نمی باشد و با توجه به آن که این وسیله گاز سوز می باشد ممکن است تعمیر کردن آن بدون تجربه و مهارت کافی خطراتی را به همراه داشته باشد . به همین دلیل لازم است برای کاهش ریسک خطرات توسط افراد ماهر و با تجربه تعمیر و سرویس آن انجام شود.

تاریخچه شرکت گروه صنعتی ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ، در زمینه تولید انواع پکیج های دیواری و زمینی ، انواع مشعل خانگی و صنعتی در منطقه خاورمیانه می باشد.
شروع فعالیت این شرکت در سال ۱۳۵۸ هجری شمسی که در ایران صنعت ریخته گری دارای پیشرفت زیادی نبود ، با تعداد محدودی کارگر و چند ماشین صنعتی در زمینی که دارای مساحت ۱۵۰۰ متر مربع بود آغاز شد .
در آن زمان به دلیل آنکه ایران در زمینه صنعت ریخته گری رادیاتورهای آلومینیومی خودکفا نشده بود ، دستگاه ها و شیوه های ریخته گری از اروپا به کشور وارد می شد و در سال ۱۳۵۹ هجری شمسی اولین رادیاتور آلومینیومی در این شرکت تولید شده و به بازار ایران وارد گردید .
به دلیل استقبال زیاد از این رادیاتورها متولیان و صاحبان آن در سال ۱۳۶۹ هجری شمسی تصمیم به توسعه شرکت گرفته و توانستند با کیفیت زیادی که در زمینه تولید رادیاتورهای آلومینیومی داشتند جای نمونه‌های مشابه خارجی آن را در کشور گرفته و همچنین مبادرت به صادرات این محصولات خود بورزند . با تلاش و پشتکار صاحبان و طراحان این شرکت در سال ۱۳۷۰ موفق به طراحی و تولید مشعل های خانگی و صنعتی نیز شدند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *