شوفاژ لطفی

09125641224

از شوفاژ لطفی بیشتر بدانید

تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ساختمان را می توان ، از مهمترین امکانات رفاهی هر خانه ای دانست. زیرا در تمام روزهای سال ، این تجهیزات باید سالم و در حال کار باشند  . گرمایشی برای فصل سرد و سرمایشی برای فصل سرد .
علاوه بر تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ، امکانات رفاهی دیگری نظیر استخر ، وان و جکوزی ، امروزه طرفداران زیادی داشته و با توجه به امکانات ، می توان در بسیاری از خانه ها ، انواعی از آن را داشت .
این مقدمه نشان می دهد دسترسی به فروشگاهی معتبر که بتواند تجهیزات مورد نیاز را تامین ، نصب و پشتیبانی نماید ، چقدر حائز اهمیت است .
شوفاژ لطفی از سال 1364 فعالیت خود را در زمینه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ساختمان آغاز کرد.
از بدو تاسیس تا امروز که بیش از 3 دهه از فعالیتش می گذرد ، هدف این مجموعه ارائه کالای باکیفیت و خدمات خوب و سریع به مشتریان بوده است و بی دلیل نیست در چهارمین دهه فعالیت خود قرار دارد .
فروش انواع محصولات ، از تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی ، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش ، با قیمت های مناسب ، همیشه اولویت اول تاسیسات لطفی بوده است.
کادر مجرب و پرسنل آموزش دیده این مجموعه ، هنگام خرید ، مشاور و راهنمای مشتریان است و بعد از خرید ، همراه و پشتیبان مشتری است .
شوفاژ لطفی ، هم اکنون با مدیریت یداله لطفی و محسن لطفی ، افتخار دارد  در خدمت همشهریان گرامی است .

مهم ترین خدمات شوفاژ لطفی

شوفاژ لطفی ، در بیش از 3 دهه فعالیت ، همواره تلاش کرده است تا خدمات بیشتری به مشتریان عرضه نمایند. این مجموعه از یک سو با اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان معتبر ، و از سویی دیگر آموزش مداوم پرسنل و سرویسکاران ، توانسته است روز به روز بر تنوع و گستره خدمات خود بیفزاید .
شوفاژ لطفی ، در حال حاضر مجموعه کاملی از خدمات  تامین ، فروش ، طراحی ، نصب و اجرای تاسیسات ساختمان در کرج را ارائه می دهد ، تا مشتریان ، آسوده خاطر و مطمئن ، در منزل یا محل کار خود بسر ببرند.

– فروش و خدمات انواع دستگاه های پکیج و رادیاتور جهت گرمایش واحدهای اداری مسکونی
– فروش و تامین قطعات موتورخانه ، شوفاژ ، سیستم های گرمایشی مرکزی و…
– طراحی و نصب انواع سیستم های حرارتی و برودتی
– طراحی و اجرای موتورخانه و شوفاژ
– طراحی و اجرای انواع استخر ، سونا و جکوزی
– فروش انواع پمپ آب ، پمپ آتشنشانی ، بوستر پمپ

برخی پروژه های انجام شده شوفاژ لطفی

شوفاژ لطفی طی سالها ، حضور و فعالیت در صنعت ساختمان ، افتخار انجام پروژه های بسیاری در زمینه طراحی و اجرای  سیستم های سرمایشی – گرمایشی داشته است که برخی از آنها به قرار زیر است :

– پروژه 428 واحدی مهستان اندیشه
– پروژه 280 واحدی هما مهرشهر
– پروژه 120 واحدی بهمن اندیشه
– پروژه 120 واحدی پارسیان کرج
– پروژه 289 واحدی فاطمیه و معصومیه ناجا
– پروژه 180 واحدی شعبانیه اکبرآباد
– پروژه 150 واحدی فرهنگیان شهرک بنفشه
– پروژه 480 واحدی بنیاد شهید شهرک بنفشه
– پروژه 220 واحدی نیاوران مهرشهر کرج
– پروژه دوقلوهای رازی مصباح
– پروژه 86 واحدی فرهنگیان مهرشهر
– پروژه 50 واحدی کوثر شهرک خوارزمی
– پروژه 40 واحدی ارکیده مهرشهر