تاسیسات لطفی.

مرکز تعمیر پکیج در مهرشهر کرج

نمایندگی لطفی یکی از مراکز معتبر تعمیر پکیج در مهرشهر کرج است که به لطف تکنسین های ماهر و متخصصی که دارد مشکلات به وجود آمده در این دستگاه ها را به سرعت عیب یابی و برطرف می ‌کند.

تاسیسات لطفی : سرویس،نصب و تعمیر پکیج در مهرشهر کرج

نمایندگی لطفی با سی سال سابقه کار در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج ، در منطقه مهرشهر نیز فعالیت داشته و در کمترین زمان ممکن تعمیر و سرویسکاران خود را به محل شما اعزام می کند .
تکنسین های این شرکت در زمینه تعمیر پکیج در برندهای مختلف مانند پکیج های ایران رادیاتور ، آریستون ، بوتان و… به صورت تخصصی عمل نموده و با شرکت در دوره های آموزشی مختلف علم خود را در زمینه تعمیر دستگاه های مختلف به روز نگه می دارند.
در صورتی که در منطقه مهرشهر کرج زندگی می کنید و برای تعمیر یا سرویس پکیج خود به دنبال یک مرکز معتبر می گردید ، می توانید با نمایندگی لطفی تماس گرفته و از خدمات آنها بهره مند شوید.

✵ فروش و تعمیر پکیج در مهرشهر
✵ نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در مهرشهر
 نمایندگی پکیچ ایساتیس در مهرشهر
نمایندگی پکیج آریستون در مهرشهر
✵ فروش لوازم و قطعات پکیج


مهرشهر کرج

مهرشهر منطقه ‌ای آرام در غرب کرج است که در آن خانه های بسیار لوکس مدرنی ساخته شده و از مناطق اعیان نشین شهر کرج محسوب می شود.
این منطقه زمانی شهر جداگانه از شهر کرج محسوب می شده است و در سال ۱۳۷۲ به شهر کرج پیوسته و اکنون جزء مناطق ۳ و ۴ کرج می باشد.
این منطقه زیبا در کرج از پنج فاز تشکیل شده و شامل فاز یک ، دو و سه که در بلوار چهار بانده شهرداری مهرشهر قرار داشته ، فاز ۴ که در نزدیکی اتوبان بوده و حسین آباد می باشد .
بلوار ارم در مهرشهر ، حسین اباد را از بلوار چهار بانده شهرداری جدا می کند. این بلوار طویل ۱۲ کیلومتر بوده و طویل ترین بلوار ایران می باشد که انتهای آن به کیانمهر می رسد و شامل پاساژ و مغازه های مختلف ، پارک هامون و کاخ مروارید است .
وجود باغ سیب در مهرشهر زیبایی خاصی به این منطقه بخشیده و باعث پاک تر بودن هوا نسبت به مناطق دیگر و دارا بودن خنکای مطلوب شده است .
امکانات متعدد مهرشهر کرج و وجود هر آنچه که برای زندگی لازم است در این منطقه ساکنان مهر شهر را از رفتن به مرکز شهر بی نیاز نموده است ، به طوری که تمام امکانات رفاهی تفریحی مانند وجود رستوران های متعدد ، پارک ها و.‌‌.. و امکانات بهداشتی درمانی مانند بیمارستان و درمانگاه به صورت شبانه ‌روزی در دسترس اهالی می باشد. وجود پاساژها و مراکز خرید گوناگون یکی دیگر از امکانات این منطقه است .
با توجه به اینکه امروزه سیستم گرمایش اکثر خانه ها پکیج است و آب گرم مصرفی نیز توسط این دستگاه تامین می شود و برای آنکه پکیج عملکرد صحیحی داشته باشد نیاز به سرویس سالانه داشته و در صورت خرابی باید فوراً تعمیر شود ، بنابراین قاعدتاً باید مراکز معتبری که تعمیر پکیج در مهرشهر را انجام می دهند نیز در این منطقه مستقر باشند.

پکیج چیست و انواع آن کدام است؟

به طور کلی پکیج دستگاهی است که توانایی تامین همزمان آب گرم مصرفی و گرمایش محیط راداشته و امروزه به جای موتورخانه از آن استفاده می شود . پکیج ها از نظر نحوه نصب شامل دو نوع زمینی و دیواری می باشند .
پکیج های دیواری را می‌ توان به راحتی بر روی دیوار در آشپزخانه به جای کابینت و یا در داخل تراس یا بالکن نصب نمود.
این دستگاه ها علاوه بر آن که سوخت کمتری نسبت به موتورخانه ها مصرف می کنند از راندمان بالاتری برخوردار بوده و نیازی به لوله کشی ندارند.

مرکز تعمیر پکیج در مهرشهر کرج
مرکز تعمیر پکیج در مهرشهر کرج

مزایای استفاده از پکیج

– استفاده از این دستگاه ها به طور مستقل برای هر واحد مسکونی
– نصب و راه اندازی آسان و سهولت در سرویس و نگهداری آنها
– وجود سنسورهای مختلف در این دستگاه ها مانند سنسور دود ، سنسور آب گرم مصرفی و … باعث ایمنی بسیار بالای آنها شده است.
– این دستگاه ها در حین عملکرد آرام و بدون سر و صدا هستند.
– از نظر مصرف سوخت دستگاه های پکیج به صورت بهینه عمل نموده و به دلیل راندمان بالایی که دارند و در نتیجه تبادل حرارتی بالا باعث کاهش هزینه های مربوط به قبوض گاز می شوند.
– قابلیت کنترل دستگاه در داخل خانه به دلیل نصب شدن این دستگاه ها در مکان های در دسترس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.