شوفاژ لطفی

09125641224

نمایندگی فروش و تعمیرات پکیج ایساتیس در کرج

شوفاژ لطفی نمایندگی ایساتیس در کرج است که خدمات فروش ، سرویس و تعمیرات پکیج ایساتیس در کرج را در تمام مناطق و محله های کرج با اعزام تعمیرکاران ماهر انجام می دهد. 
شوفاژ لطفی با بیش از 30 سال تجربه در فروش و خدمات پس از فروش تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ساختمان ، به عنوان نمایندگی ایساتیس در کرج فعالیت دارد .
شوفاژ لطفی علاوه بر فروش پکیج ایساتیس در کرج ، خدمات نصب ، سرویس و نگهداری آن را نیز انجام می دهد .

شوفاژ لطفی : نمایندگی پکیج ایساتیس در کرج

✵ فروش انواع پکیج ایساتیس با نصب و گارانتی
✵ فروش انواع رادیاتور ایساتیس
✵ خدمات پس از فروش ایساتیس در کرج
✵ نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در کرج
✵ اعزام تعمیرکار پکیج ایساتیس / تعمیر پکیج ایساتیس در منزل
✵ تعمیر برد پکیج ایساتیس
✵ فروش قطعات پکیج ایساتیس در کرج
✵ تعمیر مبدل پکیج ایساتیس
✵ سرویس و اسیدشویی و رسوب گیری پکیج ایساتیس
تعمیر پمپ پکیج ایساتیس در کرج

تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر
lotfi min
نمایندگی ایساتیس در گوهردشت / نمایندگی ایساتیس در عظیمیه / نمایندگی ایساتیس در جهانشهر / نمایندگی ایساتیس در عظیمیه / نمایندگی ایساتیس در باغستان / نمایندگی ایساتیس در دهقان ویلا / نمایندگی ایساتیس در مهرویلا / نمایندگی ایساتیس در گلشهر / نمایندگی ایساتیس در فردیس / نمایندگی ایساتیس در بلوار دانش آموز / نمایندگی ایساتیس در حصارک / نمایندگی ایساتیس در محمدشهر / نمایندگی ایساتیس در کمالشهر

رایج ترین مشکلات و خرابی های پکیج ایساتیس

شوفاژ لطفی نمایندگی ایساتیس در کرج ، می تواند هر نوع خرابی و مشکل فنی انواع پکیج و رادیاتور ایساتیس را تشخیص داده و رفع نماید . 

1. عدم روشن شدن دستگاه

در صورتی که پکیج ایساتیس شما روشن نمی شوند ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا دستگاه به برق متصل است یا خیر. در صورت اطمینان از اتصال دستگاه به برق ، مشعل و سیم کشی دستگاه باید مورد بررسی قرار بگیرند.

2. عدم افزایش دمای دستگاه

این مشکل در صورتی ایجاد می شود که دیگ دستگاه کثیف بوده و یا تنظیمات مشعل به هم خورده است.

3. آب گرم نمی شود

در صورتی که جریان گاز قطع شده باشد پکیج نمی‌ تواند رادیاتورها را گرم کند ، بنابراین ابتدا باید از جریان یافتن مناسب گاز پکیج اطمینان حاصل کنید.
اگر مشکل از جریان گاز نبود فشار آب را بررسی نمایید ، زیرا وقتی که فشار آب کم باشد مشعل پکیج توانایی روشن شدن نداشته و دستگاه نمی تواند آب و رادیاتورها را گرم کند.
یکی از مهمترین دلایلی که باعث گرم نکردن پکیج می شود ایجاد رسوب در پکیج است و برای طرف شدن این مشکل لازم است که دستگاه توسط سرویس کاران ماهر توسط اسید شویی رسوب گیری شوند.

4. ریست شدن ترموستات

برای برطرف کردن این مشکل لازم است که دیگ دستگاه کاملاً تمیز شده و سیستم هواگیری شود.

5. یک طرف رادیاتور گرم بوده و طرف دیگر آن سرد است.

برای برطرف کردن این مشکل کافیست رادیاتور را هواگیری کنید.

6. نشتی یافتن آب از پکیج به بیرون

در صورتی که قسمت هایی از پکیج ایساتیس خراب شده و یا سوراخ شده باشند ، آب از درون پکیج به بیرون نشتی می ‌یابد .
برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید تمام شیلنگ های متصل به دستگاه و لوله های آن را از نظر سوراخ بودن بررسی کنید و در صورتی که سوراخ شیلنگ ها یا لوله ها را پیدا کردید باید آنها را تعویض کنید. همچنین ممکن است اتصال این شیلنگ ها یا لوله ها شل شده باشد که در این صورت باید آنها را محکم کنید.
اگر هیچ یک از موارد فوق باعث نشت یافتن آب از پکیج ایساتیس به بیرون نشده باشد ، ممکن است مخزن دستگاه سوراخ شده باشد که در این صورت می‌ توانید با نمایندگی لطفی تماس گرفته و از تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

7. به گوش رسیدن سر و صدای غیر طبیعی از پکیج

هوا یا رسوب گرفتن پکیج می تواند باعث ایجاد سر و صدای غیر طبیعی از دستگاه شود.
در صورت هواگیری ، دستگاه باید هواگیری شود تا سر و صدای دستگاه برطرف شود. اما اگر فشار آب کاهش یافته باشد نشان دهنده رسوب گرفتن قطعات مختلف پکیج بوده و باعث ایجاد سر و صدا می شود . برای رفع این مشکل باید رسوب گیری از دستگاه انجام شود.

8. دودکش پکیج ایساتیس دچار گرفتگی شده است

یکی از حادترین مشکلاتی که ممکن است در پکیج های ایساتیس ایجاد شده و باعث ایجاد خسارت های مالی و جانی شود ، مسدود شدن دودکش دستگاه می باشد .
برای جلوگیری از ایجاد این مشکل لازم است دستگاه به طور منظم و دوره ای توسط سرویسکار سرویس شود.

تعمیر پکیج ایساتیس در کرج
تعمیر پکیج ایساتیس در کرج

دلایل خرابی پکیج چیست؟

بسته به اینکه پکیج دیواری یا زمینی باشد ، سیستم های مختلفی دارند .
در صورتی که در عملکرد دستگاه یا قطعات مختلفی که در سیستم داخلی پکیج قرار دارند مانند قطعاتی که باعث گاز رسانی به پکیج شده ، شیر کنترل گر گاز ، فن پکیج ، جرقه زن و.. اشکالی ایجاد شود ، کارکرد پکیج دچار مشکل شده و پکیج خراب می شود.
همچنین گاهی اوقات ممکن است در پکیج سیستم هیدرولیکی که متشکل از پمپ ، مبدل اصلی و ثانویه می باشد و یا سیستمی که پکیج را کنترل می کند مانند سیستم های کنترل گر مقدار فشار و جریان آب در پکیج یا سنسورهای دما با مشکل روبرو شده و نیاز به حضور افراد متخصص در زمینه تعمیر پکیج باشد.

چه زمانی باید پکیج ایساتیس را سرویس نمود؟

علائم و نشانه های مختلفی وجود دارند که نشان دهنده نیاز پکیج به سرویس می باشند . به عنوان مثال در صورتی که آب مصرفی دائماً سرد و گرم می شود به احتمال زیاد پکیج دچار رسوب شده و نیاز به اسید شویی دارد.
افت فشار دستگاه و به گوش رسیدن سر و صدای زیاد از آن نیز یکی از نشانه دیگر برای سرویس دستگاه هستند.
در صورت مواجهه با هر یک از علائم ذکر شده در بالا در پکیج خود هر چه سریعتر با مرکز نمایندگی پکیج ایساتیس تماس گرفته تا از خراب شدن دستگاه خود جلوگیری کنید . در این صورت می توانید در هزینه های زیاد مربوط به تعمیر و تعویض قطعات دستگاه صرفه جویی کنید.

lotfi min تلفن نمایندگی پکیج ایساتیس در کرج

شوفاژ لطفی ،نمایندگی تعمیرات پکیج های ایساتیس در کرج می باشد که تنها با یک تماس سرویسکاران خود را برای عیب یابی و تعمیر پکیج در اسرع وقت و در کمترین زمان به مکان مورد نظر شما ارسال می کند.
در صورتی که پکیج ایساتیس شما خراب شده است باید بدانید که اگر برای تعمیر پکیج خود از نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس کمک بگیرید ، این مرکز سرویسکارانی را که در زمینه تعمیر پکیج ایساتیس تجربه، تخصص و مهارت کافی دارد ، به محل شما اعزام می کند تا آنها در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند .
اگر هنگام تعمیر پکیج نیاز به تعویض قطعه ای باشد ، این سرویسکاران قطعات یدکی اصلی پکیج را جایگزین نموده و آن قطعات را به همراه ضمانت نامه که معمولاً شش ماه پس از نصب می باشد ارائه می کنند.
یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس این است که با مراجعه سرویس کار به محل زندگی شما نیازی به نگرانی در مورد جابجا کردن پکیج برای رساندن به تعمیرگاه و یا آسیب دیدن احتمالی آن وجود ندارد.

معرفی گروه صنعتی ایساتیس

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود تجهیزات گرمایشی و سرمایشی که در تمام خانه ها و اماکن قابل نصب است ، تمام اماکن در فصول سرد گرم و در فصول گرم خنک می باشند که این امر به خاطر تولید محصولات گرمایشی و سرمایشی مختلف می باشد .
این محصولات دارای برندها و انواع مختلف بوده و ایساتیس نیز یکی از این گروه‌های صنعتی تولید کننده محصولات گرمایشی و سرمایشی می باشد که در طی سال ها توانسته است یکی از پرفروش ترین محصولات را به بازار ارائه نموده و طرفداران زیادی را جذب کند.
این شرکت در سال ۱۳۷۸ هجری شمسی با بهره گیری از بهترین متد و فناوری های ایتالیایی در جهت پیشرفت ملی در حوزه صنعت تولید محصولات گرمایشی و سرمایشی خود را آغاز نمود و تنها پس از زمان کوتاهی با بهره گیری از نیروهای متخصص و جوان محصولات با کیفیت خود که شامل پکیج دیواری ، رادیاتورهای پنلی ، حوله‌ای و کولر گازی اسپیلت دیواری می باشد را به بازار عرضه کند و با این کار گامی بزرگ در چرخه تولیدات داخلی در زمینه صنعت بردارد .

با توجه به اینکه این کارخانه در شهر یزد قرار دارد نام ایساتیس که یک عنوان تاریخی از شهر یزد است بر آن نهاده شد .
این شرکت هر کدام از محصولات خود را در یک برهه از زمان به بازار ارائه نمود . به عنوان مثال ، خط تولید دوم پکیج دیواری در سال ۱۳۹۰ در این شرکت تاسیس و راه اندازی شد و گروه صنعتی ایساتیس در همان سال توانست عنوان بهترین واحد تولیدی را کسب کند . همچنین در سال ۱۳۹۰ این شرکت موفق به راه اندازی خدمات پس از فروش محصولات خود نیز شد .

نمایندگی پکیج ایساتیس در کرج
نمایندگی پکیج ایساتیس در کرج

پکیج چیست؟

پکیج یک وسیله گرمایشی برای تولید آب گرم مصرفی و فراهم نمودن گرمای لازم برای بالا بردن دمای شوفاژ جهت گرم کردن مکان های مختلف می باشد .
پکیج شوفاژ ایساتیس دارای دو نوع احتراق بسته و معمولی می باشد و نسبت به مدل های رایج که دارای راندمان احتراق سه ستاره هستند ، ۱۵ درصد مصرف انرژی کمتری داشته و دارای صفحه دیجیتال کاملاً مدرن و پیشرفته می باشد که اطلاعات و خطاهای مختلف را نمایش می دهد .
این پکیج ها با عملکرد هوشمندانه و طراحی های زیبا و منحصر به فرد همچنین دارای این قابلیت می باشند که می توانند به فن کوئل ها نیز متصل شوند .
از آنجایی که این پکیج ها دارای فن می باشند و راندمان بالایی دارند می توان از این پکیج های دیواری ایساتیس در سیستم گرمایش از کف ، اسپیلت کانالی و فن کوئل نیز استفاده نمود ، اما برای استفاده از اسپیلت کانالی و فن کوئل باید تنظیماتی انجام شود ، به همین دلیل این کار باید حتما باید توسط متخصصین و سرویس کاران مجرب این شرکت انجام شود .
درست است که در انتخاب پکیج مناسب برای فضای مورد نظر ، توجه به نوع ساختمان ، عایق بندی آن و شرایط آب و هوایی منطقه مهم است اما به طور کلی می توان در تمامی ساختمان هایی که به صورت استاندارد ساخته شده و متراژ آنها از ۱۷۰ متر مربع تا ۲۷۰ است از پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس با ظرفیت ۳۶۰۰۰ استفاده شوند .
در مکان ها و آپارتمان هایی که متراژ آنها کمتر از ۶۰ متر مربع می باشد در صورتی می توان از پکیج استفاده نمود که بتوان از فضای بیرون از واحد مسکونی هوای لازم برای احتراق را تامین نمود .

عملکرد پکیج در تامین گرمایش و آب گرم مصرفی چگونه است؟

در زمستان و فصول سرد هنگامی که شیر آب گرم باز می شود آب از روی سوئیچ جریان عبور کرده و آن را فعال می کند ، در همان حین فرمان به برد کنترل الکترونیک صادر شده و تمام توان دستگاه صرف گرم کردن آب می شود . در نتیجه مدار رادیاتورها به طور موقت قطع می شوند و این عمل باعث می شود تا آب به سرعت گرم شود و پس از آنکه شیر آب بسته می شود رادیاتورها دوباره به کار می‌افتند .
اما در تابستان ها که هوا گرم بوده و نیازی به گرم شدن رادیاتورها نمی باشد ، هنگامی که شیر آب گرم باز می شود مشعل دستگاه تحت فرمانی که به سوئیچ جریان و برد کنترل الکترونیک می‌رسد روشن شده و آب فورا گرم می شود و با بسته شدن شیرآب مشعل خاموش می شود .

مزایای استفاده از پکیج ایساتیس در کرج

با توجه به اینکه این پکیج ها دارای فن می باشند ، فن موجود قادر است گازی که توسط احتراق در محفظه احتراق تشکیل می شود را از درون آن تخلیه کند که این عمل باعث بالا رفتن ایمنی این دستگاه ها شده است . در این پکیج ها همچنین دریچه هایی وجود دارد که هوای تازه را برای دستگاه فراهم نموده و دارای دودکش دو جداره می باشد که یک دودکش دود را از دستگاه خارج نموده و دودکش دیگر هوای تمیز را به درون دستگاه وارد می سازد .
از مزایای دیگر پکیج های ایساتیس دارا بودن سیستم‌هایی مانند ضد یخ زدگی ، پیدا نمودن عیوب به صورت الکترونیکی ، سیستم کنترل و محدود کردن گرمایش زیاد آب در مدار گرمایش می باشد . همچنین این پکیج ها دارای شیر گازی هستند که توانایی تلفیق دقیق شعله را دارد و باعث مصرف بهینه انرژی در این محصولات می شود .
پکیج های دیواری ایساتیس بسیار کم سر و صدا بوده و دارای راندمان حرارتی بسیار بالاتری نسبت به موتور خانه های قدیم می باشد ، همچنین نصب و راه اندازی آن ها آسان بوده و فضای کمی را در خانه اشغال می کنند .

ضمانتنامه پکیج ایساتیس در کرج

با توجه به آن که بیشتر افراد به دنبال خرید لوازم گرمایشی و سرمایشی که دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند ، هستند پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس نیز دارای ضمانت نامه می باشند . این دستگاه ها با توجه به مدلی که انتخاب می شود دارای ۱۸ تا ۳۶ ماه گارانتی می باشند ، اما این گارانتی شامل دستگاه هایی می شود که توسط سرویسکاران و تکنسین های مجرب شرکت نصب و راه اندازی شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *