شوفاژ لطفی

09125641224

پیمانکاری و ساخت سونا و جکوزی در تهران

اگر سبک زندگی فعالی دارید برپا کردن سونا در زیرزمین و جکوزی در حمام خانه می‌ تواند پس از یک روز پر استرس کاری آرام بخش بدن بوده و سموم را از بدن شما دفع کند.
برای ساخت سونا و جکوزی در تهران کمک گرفتن از مراکزی که علاوه بر فروش وسایل مورد نیاز برای ساخت سونا و جکوزی با نیروهای ماهر و با تجربه برای ساخت آنها همکاری دارد، ایده آل است. شوفاژ لطفی یکی از این مراکز معتبر است.
ساخت سونا و جکوزی معمولاً از آن دسته چیزهایی نیستند که افراد خودشان بتوانند آن را بسازند و برای آنکه ایمنی این کار افزایش یابد ناگزیر به کمک از افراد متخصص در این زمینه هستند.

شوفاژ لطفی : طراح و مجری ساخت سونا و جکوزی در تهران

با توجه به اینکه ساخت سونا و جکوزی قوانین و قواعد خود را داشته و باید در ساخت آن ها یکسری نکات رعایت شوند بنابراین ضروری است که به جای آنکه خودتان دست به کار شده و سعی در برپا کردن سونا و جکوزی در فضای مورد نظر خود را داشته باشید از مراکز معتبری که برای ساخت این سازه ها با تکنسین های حرفه ای همکاری می کنند کمک بگیرید.
ساخت غیر اصولی سونا و جکوزی خطرات جانی و مالی زیادی داشته که ممکن است جبران ناپذیر باشند.
تاسیسات لطفی با بیش از ۳۰ سال سابقه کار در زمینه ساخت سونا و جکوزی در تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می باشد.

✵ طراحی و ساخت سونا و جکوزی در تهران
✵ پیمانکاری ساخت سونا و جکوزی
✵ فروش ، نصب و اجرای تاسیسات سونا و جکوزی
✵ فروش و نصب تاسیسات آبگرم سونا و جکوزی
✵ فروش و نصب تاسیسات تصفیه آب استخر
✵ تجهیزات سونا و جکوزی در تهران

تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر

lotfi min

پیمانکاری و ساخت سونا و جکوزی در تهران
پیمانکاری و ساخت سونا و جکوزی در تهران

قبل از ساخت سونا باید چه عواملی را در نظر گرفت؟

مکان، اندازه و چیدمان

یک مکان در فضای باز برای ساخت سونا باید کاملا تراز باشد . همچنین فضای کافی برای قرار دادن اتاقک سونا حداقل باید ۶ فوت در ۶ فوت و با ارتفاع هفت فوت در داخل خانه‌ای با یک حمام بزرگ یا فضای استفاده نشده در زیر زمین در نظر گرفته شود . در نهایت اندازه سونا باید بر اساس تعداد کاربران تعیین شود به طوری که باید حدود دو فوت فضای نیمکت داخلی برای هر کاربر در نظر گرفته شود.

ساخت یا خرید اتاقک های مخصوص سونا

خرید اتاقک های از پیش ساخته یا آماده مخصوص سونا بسیار ساده تر از ساخت این اتاقک ها از ابتدا است.

منبع گرما

برای گرم کردن داخل سونا می توانید از چوب ، برق یا گاز استفاده کنید. برق انعطاف پذیر و آسانترین راه برای گرم کردن داخل این اتاقک ها است به ویژه زمانی که از آن برای تامین انرژی مادون قرمز استفاده می شود. گاز نیز سریع و کارآمد است، اما استفاده از چوب د سوناهایی که در فضای خارجی ساخته می شوند مناسب بوده و گرم کردن فضا توسط چوب زمان بیشتری طول می کشد.

انتخاب متریال مناسب برای ساخت اتاقک سونا

اگر قصد دارید اتاقک سونا را از ابتدا خودتان بسازید چوب نرم انعطاف پذیری انتخاب کنید که در برابر تاب خوردگی و آسیب رطوبت مقاوم باشد . چوب سرو برای ساخت اتاقک سونا انتخاب مناسبی بوده و بعد از آن چوب صنوبر و کاج مناسب بوده و برای کف اتاقک می توانید از بتن ،کاشی یا چوب استفاده کنید . برای پوشش دیوارها و سقف نیز عایق فایبرگلاس مناسب بوده و باید از مانع بخار آلومینیومی استفاده کنید.
فراموش نکنید برای آنکه بتوانید از سونا را در داخل خانه کاملاً بی خطر استفاده کنید باید برنامه ریزی و نصب مناسبی را انجام دهید و مکانی را که بیش از حد رطوبت نداشته باشد را انتخاب کنید.
همچنین برای اینکه سیم کشی های برق به صورت اصولی و صحیح انجام شود از یک برقکار حرفه‌ای کمک بگیرید.
برای ساخت سونا در فضای باز مکانی را انتخاب کنید که از آب و هوای نامناسب محافظت شود و از یک پایه محکم و صاف و زهکشی مناسب برای سونای بخار استفاده کنید.

قبل از ساخت جکوزی چه عواملی باید در نظر گرفته شوند؟

یکی از مهمترین ملاحظاتی که قبل از ساخت جکوزی باید مورد توجه قرار گیرد این است که محل قرار گرفتن جکوزی کجاست؟ ممکن است از نظر شما جواب این سوال به اندازه کافی مستقیم بوده و عقل سلیم عامل حاکم بر مکان باشد، با این وجود بیش از ۱۲ فاکتور مهم وجود دارد که هنگام انتخاب مکان مناسب برای ساخت جکوزی باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال جکوزی باید روی یک پایه محکم و هموار مانند پایه بتنی یا سنگفرش قرار گیرد به طوری که بتواند وزن وان در صورت پر شدن از آب و افراد تحمل کند. قرار دادن جکوزی به طور مستقیم روی زمین می تواند باعث فرو رفتن یک طرف آن به داخل زمین شده و موجب توزیع ناهموار وزن و آسیب احتمالی نیز شود.
یکی دیگر از جنبه های مهمی که قبل از ساخت جکوزی باید به آن توجه کنید اندازه وان آب گرم است . بزرگ و کوچک تر بودن جکوزی بستگی به هزینه و بودجه دارد . تعداد افرادی که به طور منظم از جکوزی استفاده می ‌کنند نیز باید در نظر گرفته شوند زیرا تعداد جت های نصب شده با توجه به این مورد انجام می گیرد.
چه در حال برنامه‌ریزی برای ساخت جکوزی در داخل حیاط و یا فضای داخلی باشید باید مسائل مختلفی را در نظر بگیرید. اگر چه برنامه ریزی برای ساخت جکوزی از سونا راحت تر و آسانتر است اما باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید به عنوان مثال اینکه آیا تصمیم دارید از وان آب گرم و جکوزی های پیش ساخته استفاده کنید؟ آیا یک واحد قابل حمل یا زمینی می خواهید و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *