شوفاژ لطفی

09125641224

نمایندگی فروش هیتر گازی در کرج – بخاری و هیتر انرژی در کرج

شوفاژ لطفی نمایندگی فروش هیتر گازی در کرج است که انواع هیتر انرژی را با ظرفیت های مختلف و گارانتی در کرج و سراسر کشور به فروش می رساند .

یکی از پرمصرف ترین وسایل گرمایشی هیتر گازی است که استفاده از آن در فضاهایی با متراژ زیاد و در فصول سرد سال ایده آل است. پیش از خرید هیتر گازی در کرج با شوفاژ لطفی تماس گرفته و مشاوره بگیرید . 

شوفاژ لطفی : نمایندگی فروش هیتر گازی در کرج

شوفاژ لطفی با 30 سال سابقه  در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ، نمایندگی فروش هیتر انرژی در کرج می باشد. جهت مشاوره و اخد قیمت با تاسیسات لطفی تماس بگیرید. تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر

مشاوره و فروش انواع هیتر گازی در کرج
فروش انواع بخاری و هیتر انرژی در کرج
فروش و ارسال هیتر گازی به سراسر کشور

lotfi min

فروش هیتر گازی انرژی در کرج

شرکت انرژی یکی از تولید کنندگان بزرگ محصولات گرمایشی و سرمایشی در ایران است که دارای تقریباً نیم قرن سابقه کاری در زمینه تولید این تجهیزات می باشد.
برای خرید انواع بخاری های صنعتی انرژی مناسب می‌توانید با خیال راحت از محصولات این شرکت استفاده کنید.
شما همچنین می توانید از راهنمایی های مشاوران فروش محصولات هیتر گازی انرژی جهت خرید مناسب ترین دستگاه استفاده نمایید.

نمایندگی فروش هیتر گازی در کرج - بخاری و هیتر انرژی در کرج
نمایندگی فروش هیتر گازی در کرج – بخاری و هیتر انرژی در کرج

هیتر گازی چیست؟

یکی از متداول ترین وسایل گرمایشی است که برای گرم کردن فضای اطراف از فن دمنده ای که در پشت دستگاه قرار دارد ، استفاده نموده و باعث پرتاب شدن هوای گرم به فضا می شود.
در این دستگاه ها همچنین برای آنکه گرما به سرعت به اطراف منتقل شود قطعه های به نام فن انتقال حرارت وجود دارد. هیترهای گازی دارای سه نوع مختلف هستند که شامل موارد زیر می باشند:

– هیتر گازی فن دار

از این نوع هیترهای گازی برای گرم کردن مکان های صنعتی ، انبارها ، سوله ها و غیره استفاده شده و به همین جهت با نام هیترهای کارگاهی نیز معروف می باشند.
این دستگاه ها برای گرم کردن فضای اطراف خود از فن دمنده استفاده نموده و هوای گرم را به اطراف در چهار جهت پرتاب مختلف می کنند.
در صورتی که اکسیژن محیط کم شود وجود ترموستات محیطی در این دستگاه ها باعث می شود که هیتر به صورت خودکار خاموش شود.

– هیتر گازی تابشی

این دستگاه ها برای گرم کردن اجسام مختلف ، ماشین آلات و افراد از تاباندن انرژی گرمایی استفاده می کنند و برای این کار از تشعشعات فروسرخی استفاده می‌کنند که به گرما تبدیل شده و باعث ایجاد گرما می‌شود .
از این هیترها در مکان هایی که تنها گرم شدن یک نقطه خاص مد نظر است ، استفاده می شود .
به عنوان مثال در صورتی که در انبار یا یک کارگاه جلسه ای برگزار شده و افراد به دور یک میز جمع باشند استفاده از هیتر گازی تابشی باعث گرم شدن نقطه‌ای می‌شود که افراد در آنجا وجود دارند.

– هیتر گازی بدون فن

هیترهای گازی فن دار و بدون فن به یکدیگر شباهت داشته و تنها تفاوت آن ها وجود یا عدم وجود فن می باشد ، اما هیتر بدون فن نسبت به هیتر گازی فن دار سایز و اندازه های بزرگترنیز داشته و بدون سر و صدا می باشند.

نمایندگی فروش هیتر گازی در کرج
نمایندگی فروش هیتر گازی در کرج

هیتر گازی دودکش دار مناسب تر است یا بدون دودکش؟

اگر امکان نصب دودکش برای هیترهای گازی مهیا باشد نصب این گونه دودکش ها در اولویت قرار داشته و مناسب تر می باشد ، زیرا هیترهای گازی بدون دودکش نمی‌توانند گازی که از فرایند سوختن ایجاد می شود را به خارج منتقل کنند ، در نتیجه این گاز به درون محیط باز می گردد .
اما هیترهای گازی بدون دودکش مزایایی هم دارند که شامل قیمت ارزانتر آنها نسبت به هیترهای گازی دودکش دار ، قابلیت حرکت گرمایش ایجاد شده در جهات مختلف ، توانایی تبدیل ۹۰ درصد انرژی گازی به گرما و همچنین بالا بودن ایمنی به خاطر اتومات بودن این دستگاه ها و خاموش شدن خودکار آنها در هنگام خطر می باشد.

نحوه عملکرد هیتر گازی چگونه است؟

در این دستگاه ها شعله مشعل پس از صدور فرمان کار از ترموستات ، روشن شده اما عملکرد فن زمانی آغاز می شود که دمای کوره به حد مشخصی برسد .
پس از آنکه فن شروع به کار نمود تا زمانی که دمای محیط بیشتر از مقدار تنظیم شده در ترموستات شود کار خود را ادامه می دهد سپس ترموستات به طور خودکار باعث خاموش شدن منبع گرما می شود.
برای خارج شدن گازهای سوخته از دودکش ابتدا گاز وارد مشعل شده و آن را روشن می کند سپس حرارت شعله ایجاد شده حرکت نموده و گازهای سوخته را به خارج از دودکش حرکت می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *