شوفاژ لطفی

09125641224

نمایندگی تعمیر پکیج در گوهردشت کرج

اگر به دنبال یک مرکز معتبر تعمیر پکیج در گوهردشت کرج می گردید ، با ما همراه باشید. امروزه بیشتر سیستم های گرمایش منازل و تامین آب گرم مصرفی توسط پکیج انجام می شود و با توجه به اینکه این دستگاه ها برای عملکرد مناسب نیاز به سرویس سالانه داشته و همچنین ممکن است گاهی اوقات دچار مشکلاتی شده و یا نیاز به تعویض قطعات داشته باشند ، بنابراین مراکزی برای سرویس و تعمیر پکیج در گوهردشت وجود دارند که خدمات تعمیر و سرویس این دستگاه ها را انجام می دهند.
شوفاژ لطفی یکی از این مراکز است که دارای بیش از 30 سال سابقه کاری در این زمینه بوده و علاوه بر گوهردشت خدمات خود را در سراسر استان البرز ارائه می دهد.

شوفاژ لطفی : سرویس ،نصب و تعمیر پکیج در گوهردشت کرج

شوفاژ لطفی یکی از مراکز معتبری است که تعمیر و سرویس انواع برندهای پکیج مانند پکیج های ایران رادیاتور ، آریستون ، بوتان و.‌‌.‌. را در گوهردشت کرج به لطف همکاری با تعمیرکاران متخصص در این زمینه انجام داده و مشکلات دستگاه های مشتریان خود را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن برطرف می کند.
شهروندان ساکن در گوهردشت کرج در صورتی که تمایل دارند پکیج خود را به صورت منظم و دوره ای سرویس نموده و یا پکیج آنها خراب شده و به دنبال مرکز معتبری می گردند که در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب مشکلات دستگاه شان را برطرف کنند می توانند با تاسیسات لطفی تماس گرفته و از تعمیرکاران ماهر و متخصص این مرکز کمک بگیرند.

✵ فروش و تعمیر پکیج در گوهردشت
✵ نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گوهردشت
نمایندگی پکیچ ایساتیس در گوهردشت
✵ نمایندگی پکیج آریستون در گوهردشت

تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر

lotfi min

شهروندان ساکن در گوهردشت کرج در صورتی که تمایل دارند پکیج خود را به صورت منظم و دوره ای سرویس نموده و یا پکیج آنها خراب شده و به دنبال مرکز معتبری می گردند که در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب مشکلات دستگاه شان را برطرف کنند می توانند با ماهان سرویس تماس گرفته و از تعمیرکاران ماهر و متخصص این مرکز کمک بگیرند.

گوهر دشت کرج علاوه بر اینکه یکی از بازارهای اصلی کرج می باشد مناطق تفریحی و گردشگری متفاوتی می باشد که شامل جاده آتشگاه در انتهای خیابان اصلی ، روستای زیبای محمودآباد ، سیاهکلان و پارک سه باندی اشاره نمود .
کوه های بلندی نیز در این منطقه قرار دارند که هنگامی که از آنها بالا می‌روید شهر در زیر پای شما قرار دارد.
از جمله مراکز تفریحی دیگری که در گوهردشت کرج قرار دارد می توان به سینما ساویز در فلکه اول گوهردشت اشاره نمود که محل تجمع فیلم دوستان و علاقه مندان به سینما می باشد.

نمایندگی تعمیر پکیج در گوهردشت کرج
نمایندگی تعمیر پکیج در گوهردشت کرج

مراکز فرهنگی منطقه گوهردشت شامل دانش آزاد اسلامی کرج ، دانشگاه پیام نور ، دانشگاه علوم پزشکی البرز و دانشگاه هنر می‌باشد . این منطقه همچنین از مرکز تربیت مربی نیز برخوردار بوده و یکی از مراکز تحقیقات هسته ای نیز در آن قرار دارد.
افراد ساکن در گوهردشت کرج همچنین از خدمات پزشکی و درمانی خوبی بهره مند بوده و این منطقه دارای درمانگاه های شبانه روزی و مراکز بهداشت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *