شوفاژ لطفی

09125641224

نمایندگی تعمیر پکیج در عظیمیه کرج

تعمیر پکیج در عظیمیه کرج از خدماتی است که ساکنین این منطقه بطور دائم به آن نیاز دارند. پکیج در بیشتر ساختمانی مسکونی و اداری در تمام فصول سال مورد استفاده است و تعمیر آن از کمترین زمان مهمترین دغدغه خانوار هاست . زیر بدون پکیج آب گرم لازم برای حمام ، گرمایش و شستشو وجود ندارد.

شوفاژ لطفی : سرویس ،نصب و تعمیر پکیج در عظیمیه کرج

شوفاژ لطفی یکی از مراکز معتبری است که تعمیر و سرویس انواع برندهای پکیج مانند پکیج های ایران رادیاتور ، آریستون ، بوتان و.‌‌.‌. را در عظیمیه کرج به لطف همکاری با تعمیرکاران متخصص در این زمینه انجام داده و مشکلات دستگاه های مشتریان خود را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن برطرف می کند.
اهالی ساکن در عظیمیه کرج در صورت خرابی دستگاه های پکیج خود و یا نیاز به سرویس این دستگاه ها می‌توانند با تاسیسات لطفی تماس گرفته و از خدمات آنها بهره ببرند.

✵ فروش و تعمیر پکیج در عظیمیه
✵ نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در عظیمیه
 نمایندگی پکیچ ایساتیس در عظیمیه
نمایندگی پکیج آریستون در عظیمیه
✵ فروش لوازم و قطعات پکیج

تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر

lotfi min

 منطقه عظیمیه در کرج

یکی از محله های لوکس و اعیان نشین شهر کرج منطقه عظیمیه است که در شمال شرقی شهر کرج قرار گرفته و جزء منطق یک شهرداری کرج می باشد.
سرازیری و شیب دار بودن خیابان های این منطقه به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی دامنه کوه البرز ظاهر زیبایی به آن بخشیده است.
عظیمیه که با نام شهرک رسالت نیز شناخته می شود ، به دلیل پوشیده شدن با خانه های ویلایی و آپارتمانی با نماهای اعیانی و زیبا مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و تمایل آنها به زندگی در این محل را افزایش داده است .
بر طبق آماری که در سال ۱۳۸۹ گرفته شده است جمعیت این محله بیشتر از ۳۳ هزار نفر تخمین زده شد اما به دلیل تغییر بافت این شهر به یک بافت مدرن و زیبا و آب و هوای مطبوع و عالی آن منطقه به دلیل همجوار بودن با دامنه کوه های البرز امروزه جمعیت آن بیشتر از ۱۶۵ هزار نفر در نظر گرفته می شود.
این محله زیبا در کرج با پارک ها و بوستان های متعددی پوشیده شده که تفرجگاه ساکنین منطقه در فصل های مختلف می باشد . از جمله فضاهای سبز عظیمیه می ‌توان به پارک میدان اسبی ، پارک ایران زمین ، پارک استاد شهریار ، پارک مادر ، پارک مهران و غیره اشاره نمود.
میدان اسبی در عظیمیه یکی از قدیمی ترین میادین در این محله است که دلیل نام گرفتن این میدان با نام اسبی استفاده افراد ساکن در منطقه عظیمیه در قدیم از اسب برای رفت و آمد به زمین های کشاورزی خود بود.
مراکز بهداشتی درمانی متعددی که شامل درمانگاه های شبانه روزی و بیمارستان تخت جمشید می باشد نیز درعظیمیه وجود داشته که باعث راحتی ساکنین این منطقه شده اند.
عظیمه کرج از نظر مراکز خرید و مراکز علمی فرهنگی نیز خودکفا بوده و شامل پاساژ های بزرگی همچون مرکز خرید مهستان ، پاساژ بازار شام ، مرکز خرید تکسا و … و فروشگاه ها و هایپرمارکت های بزرگ برای خرید روزانه ساکنین است.
در این منطقه همچنین دانشکده علمی کاربردی فرهنگ و هنر، جهاد دانشگاهی ، خبر ، پرستاری ، مامایی و داروسازی نیز وجود دارد.
از اماکن ورزشی عظیمیه کرج می توان به زمین چمن مصنوعی فوتبال شهید چپردار و وجود استخر های عمومی یادآوران و پامچال اشاره نمود.
یکی دیگر از عواملی که باعث رونق گرفتن منطقه عظیمیه شده است مستقر شدن ادارات و
سازمان های اصلی شهر کرج که شامل راهنمایی و رانندگی کل استان ، داد گستری ، رادیو البرز و غیره در این منطقه می باشد.
همانطور که در بالا نیز اشاره شد عظیمیه کرج بافتی مدرن داشته و از جمله محله های لوکس به حساب می آید ، بنابراین طبیعی است که سیستم گرمایش منازل در این منطقه نیز مدرن بوده و دستگاه های پکیج برای گرمایش ماحیط و تامین آب گرم مصرفی جایگزین موتورخانه های قدیمی شده باشد.
با توجه به اینکه دستگاه های پکیج برای آنکه بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند به سرویس سالانه نیاز داشته و در صورتی که با مشکلاتی رو به رو شوند باید فوراً تعمیر شوند ، بنابراین نیاز است تا همه افرادی که سیستم گرمایش منازل آنها پکیج است با مراکز معتبری در نزدیکی محل سکونت خود که تعمیر و سرویس پکیج را انجام می دهند آشنایی داشته تا در صورت لزوم از آنها کمک بگیرند.

شایع ترین خرابی های پکیج شامل چیست؟

– عدم گرم کردن آب

در صورتی که افت فشار گاز وجود داشته باشد باعث می شود تا پکیج نتواند آب را گرم کند .
همچنین کم بودن فشار آب نیز یکی از عواملی است که باعث می شود مشعل پکیج نتواند روشن شود در نتیجه آب نیز گرم نمی شود .
رسوب گرفتن مبدل ثانویه دستگاه های پکیج یکی دیگر از عوامل عدم گرم شدن آب است که برای برطرف شدن این مشکل سرویسکاران رسوب ها را برطرف می کنند و در صورتی که مشکل برطرف نشود ممکن است نیاز به تعویض مبدل باشد.

– نشتی آب از پکیج

در صورتی که پکیج به درستی نصب نشود و یا اتصالات آن به درستی انجام نشود باعث می‌شود که دستگاه دچار نشتی شود .
عامل دیگری که موجب ایجاد نشتی آب از دستگاه پکیج می شود پوسیدگی لوله ها و اتصالات می باشد. همچنین در صورتی که مبدل دچار ترک یا شکاف شده و یا سوراخ شده باشد ، نشتی ایجاد می کند.

تعمیر پکیج در عظیمیه کرج
تعمیر پکیج در عظیمیه کرج

– خاموش شدن ناگهانی پکیج

عوامل زیادی در خاموش شدن خود به خود پکیج وجود دارد که شامل خراب شدن ترموستات ، ایجاد انسداد در شیر ورودی آب ، کاهش فشار آب ، خراب شدن پمپ که باعث عدم گردش صحیح آب در سیستم می شود و یا هوا گرفتن لوله ها می باشد.
برای برطرف شدن این مشکل باید از یک تعمیرکار ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.
از جمله خرابی ها و ایرادات شایع دیگر دستگاه های پکیج می توان به ایجاد افت فشار عدم توانایی دستگاه در گرم کردن رادیاتور و روشن نشدن آن اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *