طراحی و ساخت جکوزی در کرج

فروش و ساخت جکوزی در کرج ، از جمله خدمات مورد نیاز بسیاری از منازل مسکونی یا تفرحی است .
جکوزی به یک وان بزرگ آب گرم اطلاق می شود که دارای تعدادی سوراخ در کف و دیواره ها برای هدایت آب با فشار به بیرون می باشد و برای اهداف و خواص درمانی که دارد معمولاً استفاده می شود .
درون جکوزی معمولاً جت هایی وجود دارد که به عنوان یک ماساژور عمل می‌کند ، در نتیجه نسبت به سونا می تواند گردش خون در عضلات را بیشتر بالا ببرد

تاسیسات لطفی : فروش و ساخت جکوزی در کرج

کلیه خدمات جکوزی در کرج ، شامل طراحی و ساخت ، تعمیر جکوزی در کرج، فروش لوازم جکوزی را می توانید طی مراجعه یا تماس با تاسیسات مرکزی ایران ( تاسیسات لطفی ) دریافت کنید .
تاسیسات لطفی بیش از 3 دهه دز زمینه طراحی و اجرای انواع جکوزی در کرج ، سایقه و فعالیت دارد .

– ساخت جکوزی در کرج
– فروش و نصب تجهیزات جکوزی
– تعمیر تجهیزات و تاسیسات جکوزی

تاسیسات مرکزی ایران - تاسیسات لطفی

تاسیسات مرکزی ایران – تاسیسات لطفی

 

انواع جکوزی با توجه به اشکال آن

جکوزی ها دارای انواع مختلفی از نظر شکل می باشند و می توان آنها را توجه به متراژ محیط و ابعاد آن به صورت دایره ، مستطیل ، مربع ، بیضی ساخت .

انواع جکوزی با توجه به ظرفیت

1. جکوزی تک نفره

در ساخت این نوع جکوزی ها از پمپ برای تامین فشار استفاده می شود . از آنجایی که این نوع جکوزی ها کوچک بوده و به اندازه یک وان حمام می باشند ، می توان آنها را درون حمام خانه نصب نمود و آنها را به المنت هایی مجهز کرد که گرمای آب را فراهم می کنند .

2. جکوزی های چند نفره

این نوع جکوزی ها با توجه به ابعاد و اندازه وان آنها برای ۲ تا ۱۲ نفر قابل استفاده هستند . در این نوع ، آب گرم از طریق جت ها از اطراف آن با یک فشار معین خارج می شود .
معمولاً از جکوزی های چند نفره در اماکن عمومی استفاده می شود و در آن ها پمپ های تصفیه تعبیه می شود که همانند پمپ تصفیه در استخر می باشد . این پمپ های تصفیه ، آبی که در کف جکوزی وجود دارد را از صافی انتقال داده و آن را تصفیه می کنند .

طراحی و ساخت جکوزی در کرج

طراحی و ساخت جکوزی در کرج

چگونگی عملکرد جکوزی

در جکوزی لوله هایی تعبیه شده است که پمپ های آب با استفاده از این لوله ها آب را جریان می دهند و آن را با فشاری معین خارج می کنند . در صورتی که فرد به گونه ای در جکوزی قرار بگیرد که یک قسمت از بدنش در مسیر خروج آب باشد ، جکوزی همانند یک ماساژور بر روی آن ناحیه عمل می کند .

انواع مدل های جکوزی

جکوزی را می توان به صورت از پیش ساخته شده خریداری کرده و در محل مورد نظر نصب نمود . به عنوان مثال جکوزی های بادی نوعی از جکوزی هستند که به صورت آماده در بازار موجود می باشد و شما می توانید آنها را خریده و به راحتی در مورد نظر خود حمل و نصب کنید .
اما در صورتی که بخواهید از جکوزی های سرامیکی استفاده کنید باید مکان مورد نظر برای ساخت آنها را انتخاب نموده و جکوزی را در آن محل بسازید که مستلزم هزینه های بیشتری نسبت به نوع بادی می باشند .
جدیدترین سری جکوزی ها که دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته ای می باشند که برای استریل کردن آب از گاز ازن استفاده می کنند . در این نوع جکوزی های مدرن چراغ های در زیر آب نصب شده که جنبه زیبایی دارند ، همچنین می‌توان در این جکوزی ها در زیر آب از اسپیکر و رادیو استفاده نموده و از قابلیت ماساژور آنها لذت برد.

انواع تجهیزات و لوازم جکوزی در کرج

1. رینگ جکوزی

نازل های جکوزی بر روی لوله ای به نام رینگ قرار می گیرند که این رینگ ها از مهم‌ترین و ساده ترین اجزای جکوزی به شمار می روند .

2. فیلتر برای تصفیه جکوزی

برای تمیز کردن جکوزی از فیلتر تصفیه استفاده می شود .
این فیلترها آشغال و موادی که باعث کثیفی آب شده را گرفته و باعث شفاف و تمیز شدن آب می شوند .
فیلترهای تصفیه دارای سه نوع کارتریجی ، شنی و دیاتومه می باشند و انتخاب آنها به هدفی که از تصفیه کردن داشته باشید ، بستگی دارد . به عنوان مثال فیلتر دیاتومه می‌تواند ذرات ریز موجود در آب را نیز جذب کند .

3. اسکیمر جکوزی

برای جمع کردن ذراتی که بر روی سطح آب شناور هستند و همچنین انتقال دادن آب به فیلتر تصفیه باید از اسکیمر در جکوزی استفاده نمود .

4. هیتر جکوزی

گرم کردن آب درون جکوزی توسط هیتر انجام می‌شود که یکی از مهمترین تجهیزات جکوزی می باشد . اندازه هیتر متناسب با ابعاد جکوزی انتخاب می شود .

5. کف شور

یکی از تجهیزات جکوزی که در کف آن قرار داشته و وظیفه گردش آب را برعهده دارد ، کفشور نام دارد . کفشورها ، آب را به داخل نازل ها هدایت می کنند .
اندازه کفشورها معمولا به صورتی انتخاب می شود که در صورتی که پای افراد بر روی آن قرار گرفت مسیر هدایت آب مسدود نشود .

6. جت جکوزی

جت های جکوزی که از یک پایه و سرجت تشکیل شده‌اند ، با فشار بسیار زیاد ترکیبی از آب و هوا را به بیرون هدایت می‌کنند . این نوع جت ها در دو نوع ثابت و متغیر ارائه می‌ شوند .

آدرس و تلفن نمایندگی جکوزی در کرج

تاسیسات مرکزی ایران – لطفی
تلفن : 32703090 – 026
همراه : 09125641224
آدرس : کرج ، میدان مادر ، بلوار دانش آموز،نبش کوچه دوم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *