شوفاژ لطفی

09125641224

پیمانکار و مجری ساخت استخر در شهریار

طراحی و ساخت استخر در شهریار یکی از خدمات شوفاژ لطفی است.
شهریار یکی از شهرستان های استان تهران است که بدلیل پوشیده شدن از باغ های بزرگ بسیار معروف است . از آنجایی که باغ بدون استخر صفا ندارد بنابراین تعجبی ندارد که ساخت استخر در شهریار رواج داشته باشد.
برای ساخت استخر در شهریار ابتدا باید پروژه مورد نظر را به دقت برنامه ریزی کنید. سپس باید ابتدا باید وضعیت محلی که قرار است استخر در آن بنا شود را ارزیابی کنید ،رواج داشت در مورد مکانی که استخر در آن حفر می شود تصمیم بگیرید و اندازه مخزن استخر و غیره را انتخاب کنید.
نکته مهم میزان ورود اولین آب های زیرزمینی به صورت افقی از سطح روی محل مورد نظر است. اگر این شاخص کمتر از یک متر باشد، یعنی. آب های زیرزمینی زیاد است؛ ساخت استخر ثابت در گودال توصیه نمی شود.

شوفاژ لطفی : طراح و مجری ساخت استخر در شهریار

شوفاژ لطفی یکی از مراکز معتبری است که با همکاری با نیروهای ماهر و متخصص در زمینه طراحی، نصب و ساخت استخر در شهریا آماده ارائه خدمات ب می باشد.

✵ طراحی و ساخت استخر در شهریار
✵ پیمانکاری ساخت استخر
✵ فروش ، نصب و اجرای تاسیسات استخر
✵ فروش و نصب تاسیسات آبگرم استخر
✵ فروش و نصب تاسیسات تصفیه آب استخر
✵ اجرای موتورخانه استخر در شهریار

تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصرlotfi min

هنگام ساخت استخر رعایت چه نکاتی ضروری است؟

هنگام انتخاب مکان مناسب برای ساخت استخر خود ، باید به توصیه های کارشناسانه زیر که طبق نظر تکنسین های شوفاژ لطفی است، توجه کنید:
– استخر باید از ساختمزان مسکونی و سایر ساختمان ها فاصله کافی داشته باشد، زیرا نزدیکی این سازه ها می تواند تأثیر مخربی بر یکپارچگی فونداسیون ساختمان داشته باشد.
– به هیچ عنوان استخر را در مجاورت درختان بنا نکنید و از کاشت درخت نزدیک استخر نیز اجتناب کنید تا ریشه درخت رطوبت استخر را جذب نکرده و چارچوب سازه را از بین نبرد
– وجود تعداد زیادی درخت در مجاورت استخر همچنین باعث افزایش شدت آلودگی و تحریک رشد جلبک ها می شود.
– خاک های رسی برای ساخت استخر مناسب هستند، که به عنوان یک مانع اضافی در برابر رطوبت زمین عمل می کنند، در صورت وجود فقط باید محلی که دارای خاک رسی است برای استخر اختصاص داده شود.
– حفر یک گودال بزرگ با دست یک کار بسیار وقت گیر است ، بهتر است مکانی را انتخاب کنید که بتوان تجهیزات ساختمانی مانند بیل مکانیکی ، میکسر بتن ، احتمالاً جرثقیل و غیره را به آنجا آورد.
– پیشنهاد می شود علاوه بر محل اصلی تخلیه، سیستم تخلیه اضطراری آب نیز تهیه شود. سیم های برق باید در شیارها گذاشته شود.
– لازم است جهت باد غالب در محل برای ساخت استخر در نظر گرفته شود . این کار باعث می شود تا زباله هایی که روی سطح آب افتاده اند توسط باد به سمت خاصی از استخر منتقل شوند.

مهمترین تجهیزات لازم برای ساخت استخر شامل چیست؟

تجهیزات لازم برای ساخت استخر ممکن است شامل موارد زیر باشد:
– مواد ضد آب
– مواد برای ساخت دیواره های داخلی استخر
– آرماتور
– فلنج و نازل
– فیلتر، پمپ، کفگیر
– پله
– پی وی سی برای دکوراسیون و غیره

ساخت استخر در شهریار
ساخت استخر در شهریار

بسته به ویژگی های پروژه استخر آینده، مجموعه اصلی را می توان با عناصر دیگر تکمیل کرد.
هنگام انتخاب ابعاد سازه، باید به خاطر داشت که برای یک فرد بزرگسال، عمق 1.5 متر برای شنا مناسب در نظر گرفته می شود و طول توصیه شده استخر حدود 5 متر است. اگر قصد نصب تخته دایو را دارید، پس باید استخری به عمق 2.5 متر یا بیشتر بسازید.
هر چه عمق استخر بیشتر باشد، حجم کاسه آن بیشتر است، در نتیجه باید دیواره های استخر ضخیم تر باشد و برای تکمیل کار به مواد بیشتری نیاز خواهد بود.

نصب استخر بتنی

از آنجایی که کار با مخلوط بتن برای اکثر سازندگان آشنا است، استخر ریخته‌گری شده از این ماده مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه برای ساخت و ساز به‌صورت شخصی در نظر گرفته می‌شود. اما شما نمی توانید آن را ساده و آسان بنامید. برای حفر گودال بهتر است از بیل مکانیکی استفاده کنید. اگر این کار امکان پذیر نیست، به عنوان مثال، هیچ جاده دسترسی برای چنین تجهیزات ویژه بزرگی وجود ندارد، می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید، اگرچه این کار به زمان بسیار بیشتری نیاز دارد. به طوری که دیواره های گودال فرو نریزند، در فرآیند حفاری، شیب کمی به آنها داده می شود. یک شکاف اضافی در مرکز کف کاسه برای یک چاه زهکشی جداگانه ایجاد می شود. کف گودال نیز باید دارای شیب اندکی (5-7%) به سمت محل جریان آب باشد.

پر کردن پشت با یک چاه زهکشی شروع می شود که به سادگی با قلوه سنگ پر می شود و با سطح کف گودال همسطح می شود. پس از آن، کف با یک لایه شن و ماسه پوشیده می شود. در همان مرحله، لازم است ویژگی های نصب سازه های تخلیه و غیره را در نظر بگیرید.
ابتدا یک لایه ماسه به ضخامت حدود 20-30 سانتی متر در کف ریخته می شود که با دقت و به طور یکنواخت فشرده می شود. سپس یک لایه سنگریزه ای 10 سانتی متری روی آن گذاشته می شود که باید آن را نیز کوبید.

پس از ریختن شن و ماسه می توانید به ریختن بتن در کف ادامه دهید.
از آنجایی که به مقدار زیادی بتن نیاز دارید، خرید، اجاره یا حتی ساخت میکسر بتن خود منطقی است.
همچنین منطقی است که بتن آماده تولید تجاری را در نظر بگیرید، به خصوص اگر بتوان تجهیزات ویژه را مستقیماً به محل ساخت و ساز آورد. در مورد نحوه ساخت استخر بتنی با دستان خود، دو گزینه برای بتن ریزی کف گودال وجود دارد.

برای مشاوره ، اخذ قیمت و شرایط ساخت هر نوع استخر، سونا و جکوزی در شهریار ، با شوفاژ لطفی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *