شوفاژ لطفی

09125641224

فروش و اجرای صفر تا صد تاسیسات ویلا با کمترین هزینه

اگر برای خرید و اجرای تاسیسات ویلا ، به دنبال یک مرکز معتبر می گردید ،شوفاژ لطفی یکی از این مراکز محبوب و معتبر است که خدمات خود را در سطح استان البرز ، کرج و تهران ارائه می دهد .
هنگام ساخت ویلا یکی از اجزای مهم و حیاتی که توجه به آن ضروری است ، تاسیسات ویلا می باشد. این تاسیسات شامل سیستم های حرارتی، سیستم های خنک کننده ، بهداشتی ، تاسیسات استخر و غیره بوده و از آنها در هنگام ساخت برای آسایش و رفاه ساکنین استفاده می شود.
به طور کلی تاسیسات ساختمان شامل دو نوع تاسیسات مکانیکی مانند سیستم گرمایش و سرمایش ، سیستم های گازرسانی ، سیستم های بخار، آسانسور، آتش نشانی، لوله کشی آب و فاضلاب و غیره می باشند که برای نصب هر کدام از آنها اصول مختلف و اساسی وجود دارد که باید برای جلوگیری از خسارت مالی هنگام تهیه و نصب آنها از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک گرفت.

شوفاژ لطفی : اجرای صفر تا 100 تاسیسات ویلا

شوفاژ لطفی بیش از 3 دهه در زمینه طراحی و اجرای تاسیسات حرارتی و برودتی ، طراحی و ساخت اسخر، سونا و جکوزی و تاسیسات ویلا فعالیت داشته و با کادر مجرب ، آمادگی خدمات دهی به مشتریان گرامی در کرج ، تهران و سراسر کشور است.
✵ اجرای لوله کشی سرد و گرم ویلا در کرج
✵ لوله کشی فاضلاب ویلا
✵ سیستم لوله کشی داکت اسپلیت
✵ لوله کشی چیلر برای ویلا
✵ لوله کشی کولر گازی ویلا

برای اطلاع از قیمت ، تماس بگیرید. تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر
lotfi min

اجرای لوله کشی سرد و گرم ویلا در کرج و استان البرز

در ویلا یا خانه های ویلایی که ساختمان حداکثر در سه طبقه ساخته شده است و اندازه آن ۱۰ تا ۵۰ درصد کل زمین می باشد، برای آنکه ساختمان در فصول سرد زمستان و فصول گرم تابستان با گرما یا سرمای شدید مواجه نشود و همچنین در هنگام خرابی ، تعمیرات آن پرهزینه نباشد بهتر است از مواد و متریال عالی هنگام خرید و نصب تاسیسات لوله کشی استفاده شود.
همچنین لازم است برای آنکه به سیستم های گرمایشی و آب رسانی خسارتی وارد نشود، لوله های این سیستم ها حتما عایق شوند.
در ویلاها جایی که لوله کشی از آن آغاز میشود بسته به اینکه ویلا دارای کنتور آب شهری چاه یا مخزن آب از می باشد.
یکی از عوامل تاثیر گذار در انتخاب سایز بندی لوله کشی ویلا وجود آب شهری است، به طوری که اگر ویلا در منطقه ای بنا شود که آب شهری فشار کمی دارد بهتر است از لوله کشی هایی که سایز آنها بیشتر از ۲۵ است و یا لوله های 20 پلیمری استفاده شود
لوله کشی برای تامین آب مورد نیاز در بنا استفاده می شود. از طریق سیستم توزیع لوله ها، آب به خروجی های موجود در دستشویی و آشپزخانه هدایت میشود.
سیستم زهکشی نیز برای خلاص شدن از شر فضولات انسانی از طریق شبکه فاضلاب استفاده می شود.
بطور کلی سیستم لوله کشی ویلا از مخزن زیرزمینی تشکیل شده است که از طریق خطوط آب رسانی شهری یا اداره آب تامین می شود و از آنجا با کمک پمپ و سیستم توزیع به مخزن سقفی می رسد و در نتیجه بر اثر جاذبه به خروجی های موجود در ویلا راه پیدا می کند تا آب مستقیم از مخزن زیرزمینی به خروجیهای دستشویی و آشپزخانه وارد شود.
به همین دلیل لوله کشی نیاز به پمپ هایی دارد که بتوانند آب را بدون وقفه با فشار مورد نیاز به این خروجی ها برسانند به طوری که وقتی شیر آب باز می شود آب به طور مداوم تامین شود . در این سیستم ها از پمپ هایی به نام سیستم هیدروپنوماتیک استفاده می گردد.
چنین پمپ هایی از مخزن فولادی کوچک تشکیل شده اند که یک طرف آن آب و در طرف دیگر هوا توسط یک غشاء لاستیکی جدا شده اند.
هنگامی که پمپ شروع به کار می کند آب را به سمت مرطوب رسانده و باعث انبساط غشاء لاستیکی در یک طرف و فشرده شدن هوا در سمت دیگر می شود . در نتیجه باعث ایجاد فشار اضافی در سمت مرطوب که به خطوط تأمین آب متصل است، می شود.

 

اجرای تاسیسات ویلا با کمترین هزینه
اجرای تاسیسات ویلا با کمترین هزینه

بنابراین با باز کردن شیر آب مقدار مورد نیاز آب دریافت می شود که این امر باعث کاهش فشار شده و پمپ به طور خودکار دوباره روشن می شود در نتیجه فشار آب حفظ شده و در عین حال، آب به خروجی رسانده می شود.
استفاده از چنین سیستم لوله کشی در ساختمان های چند طبقه مطلوب بوده و باعث شود که اولا نیاز به مخزن سربار حذف شود، ثانیا این پمپ ها به گونه ای طراحی شده اند که بر خلاف روش سنتی آب از مخازن زیرزمینی به مخازن بالای سر رسیده و در طبقات بالایی با فشار کمتر و طبقه پایین و همکف به دلیل گرانش و ارتفاع ، فشار بیشتری را دریافت می کند و باعث صرفهجویی در انرژی نیز میشود ، زیرا نیاز به تامین آب ده یا بیست طبقه مخزن بالای سر و سپس تامین نیروی ثقلی به تمام طبقات را برطرف می کند.
منبع تغذیه مداوم با ژنراتور برای کارکرد موثر این سیستم مورد نیاز است در غیر این صورت در صورت عدم وجود برق منبع آب وجود نخواهد داشت.
بطور کلی پمپ ها به دو نوع شناور و نوع باز طبقه بندی میشوند که پمپ های شناور در داخل آب استفاده شده و نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمتری دارند.
فراموش نکنید که برای طراحی نقش و نصب لوله ها از متخصصین این زمینه کمک بگیرید تاسیسات لطفی با بیش از ۳۰ سال سابقه کار در زمینه فروش و نصب تاسیسات ساختمانی می تواند بهترین مرکز برای کمک به شما باشد.

لوله کشی فاضلاب ویلا در کرج

یکی دیگر از تخصص ها و مهارت های تکنسین های تاسیسات لطفی لوله کشی فاضلاب در ویلا می باشد.
یکی از تاسیسات مهم در هنگام ساخت ویلا، تجهیز کردن آن به سیستم لوله کشی فاضلاب می باشد که باعث تخلیه شدن آب های آلوده از ساختمان می شوند.
این کار از چند بخش مختلف تشکیل شده که توجه به هر بخش ضروری بوده در غیر این صورت هر یک از آنها باعث ایجاد مشکلات مختلفی می گردد.
بطورکلی برای لوله کشی فاضلاب ویلا این لوله ها باید به به دلیل آنکه به نیروی گرانش کمک شود و مواد فاضلابی سریع تر حمل و دفع شوند به صورت بالا به پایین نصب شوند.
برای نصب لوله کشی فاضلاب در ساختمان ها از روش لوله کشی سنتی یا زیر سقفی استفاده می گردد.
لوله های بکار رفته در این سیستم لوله کشی از نوع چدنی، پوشیفت و پلیکا می باشد. اما در نوع لوله کشی فاضلاب به صورت سقفی بهتر است از پولیکا و پوشیفت استفاده شود زیرا لولههای چدنی بسیار حساس هستند و لازم است که به درستی مهار شوند.
هنگام انجام لوله کشی فاضلاب به صورت سنتی ، لوله ها به طور کف خواب در ساختمان قرار گرفته و نصب می گردند. از آنجایی که از این روش از زمان قدیم استفاده می شده است به آن لوله کشی فاضلاب سنتی گفته می شود.
در این روش بر روی لوله های هواکش و سیفون پس از متصل کردن آنها به لوله های فاضلاب سیمان ریخته می شود و روی آنها توسط سیمان پوشش داده میشود.
در روش لوله کشی فاضلاب زیر سقفی، لوله ها به صورت کف خواب نصب نگردیده و به جای آن، نصب آنها طوری است که از زیر سقف عبور می کنند.

سیستم لوله کشی داکت اسپلیت  در ویلا

داکت اسپلیت نوع سیستم تهویه مطبوع است که هم می تواند هوای محیط را خنک کند و هم دما را افزایش دهد. بنابراین می توان از آن در هر دو فصول گرم و سرد نمود. این سیستم قابلیت تولید گرما و سرما را دارا بوده و در سقف های کاذب نیز قرار می گیرد. امروز استفاده از این سیستم ها در ساختمان هایی با کاربری های مختلف رایج شده است.
داکت اسپلیت مشابه اسپلیت های معمولی یا کولرهای گازی است با این تفاوت که به جای اواپراتور یا پنلی که بر روی دیوار نصب می شود و سطحی است یک یونیت داخلی توکار برای تجهیزات در نظر گرفته شده است و در نهایت فقط یک دریچه از داخل اتاقی که در آن نصب شده است ، قابل مشاهده می باشد.
داکت اسپلیت ساختار پیچیده ای ندارد و از دو قسمت کندانسور و خنک کننده تشکیل شده است. تهویه مطبوع ، واحد داخلی داکت اسپلیت را تشکیل می دهد. داخل این قسمت داکت اسپیلت سینی تخلیه، دینام، پروانه و گاهی اواپراتور وجود دارد.
قسمت تهویه هوا در این دستگاهها وظیفه تامین باد گرم یا سرد، رطوبت زدایی از هوا و غیره را دارا می باشد.
کولرهای گازی در داخل سقف نصب می شوند داکت ها می توانند کولرهای گازی را به سایر قسمت های ساختمان که شامل اتاق ها و قسمت های تبادل هوا می باشند متصل کنند.
بخش کندانسور واحد بیرونی آن است و معمولاً از دینام ، فن ، موتور و سایر تجهیزات ساخته می شود. قسمت اصلی کار تنظیم دما توسط داکت اسپیلت بر روی شانه کمپرسور است، این قطعات کمپرسور را قادر می سازند تا گاز مبرد را به تهویه کننده هوا منتقل کند.
مبرد مورد استفاده در داکت اسپلیت گاز فریون است.
سیکل خنک کاری در داکت اسپلیت ها به این صورت است که در قسمت پایین کندانسور گاز مبرد به وسیله لوله های مسی خنک شده و به سمت شیر انبساط هدایت می شوند، سپس برای جذب گرمای محیط آماده شده و به دستگاه تهویه مطبوع منتقل میشوند.
در یک تهویه مطبوع داخلی یا واحد، گرمای هوا توسط یک مبرد گاز گرفته شده و محیط خنک می شود.
این هوای خنک توسط فناوری داخل یونیت داخلی به کانال های انشعاب که مسیر حرکت هوا هستند، منتقل می شود. این کانال ها وظیفه ارسال هوای خنک را از طریق دریچه ها به فضای مورد نظر دارند.
عملکرد خنک کننده داکت اسپلیت مانند اسپلیت یا کولر گازی است اما عملکرد گرمایشی آن به روش دیگری انجام می شود.
به این ترتیب که مبرد گازی این بار در کندانسور گرم شده و مانند سیکل قبل از طریق لوله های مسی یونیت داخلی و کویل های موجود در آن هدایت می شود و هوایی که از محیط اتاق وارد یونیت داخلی می شود را گرم می کند. این هوا که قبلاً پردازش شده و دمای آن افزایش یافته است از طریق کانال و فن به اتاق باز می گردد.
شکل دیگری از چرخه داکت اسپلیت مانند کویل آب گرم است . به این ترتیب آب گرم از پکیج و موتورخانه وارد یونیت داخلی می شود، هوای یونیت داخلی در تماس با این کویل ها باعث افزایش دما شده و سپس از طریق کانال و شیر وارد اتاق می شود.
داکت اسپلیت ها از نظر مصرف انرژی به دو دسته طبقه بندی می شوند که شامل نوع معمولی یا مصرف انرژی با درجه B و اسپیلت اینورتر یا برق مصرفی با گرید A می باشند.
در نوع A از کمپرسورهای دور متغیر استفاده می شود، در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. در این شکل از کمپرسورها با کاهش دما سرعت کمپرسور به طور خودکار کاهش می یابد و با افزایش آن سرعت کمپرسور افزایش می یابد.
در واقع کمپرسور اینورتر، یک کمپرسور تا حدودی هوشمند به حساب می آید و متناسب با ظرفیت و نیاز کاربر و دمای مورد نظر او کار خواهد کرد.
در مقابل کمپرسور های معمولی نوع B بدون در نظر گرفتن نیاز یا ظرفیت با سرعت ثابت کار می کنند و مصرف برق افزایش می یابد.
سیستم داکت اسپلیت از آنجا که به تازگی باب شده و یک سیستم مدرن و جدیدی می باشد ، نصب آن ها نیاز به تخصص و دانش کافی دارد. تاسیسات لطفی از جمله مراکز متخصص در زمینه فروش و نصب داکت اسپلیت در تهران و کرج است که می توانید برای انجام این امور از آنها کمک و مشاوره بگیرید.

لوله کشی چیلر برای ویلا در کرج

چیلر اصطلاح کلی برای دستگاهی است که با به گردش در آوردن آب و خنک کردن آن باعث خنک شدن دمای محیط می گردد. دمای این سیستم توسط سیکل مبرد تنظیم می شود و توسط آن دما کنترل می گردد.
از چیلر علاوه بر حفظ دمای دستگاه های مختلف صنعتی و ابزار آلات آزمایشگاهی، تجهیزات و دستگاه ها در سطح ثابت برای تهویه مطبوع ساختمان ها و کارخانجات نیز استفاده می گردد.
به طور کلی چیلرها به دو دسته تراکمی و جذبی طبقه بندی می شوند.
از چیلرهای تراکمی برای خنک کردن فضای آپارتمان ، مراکز تجاری ، سالن های ورزشی، ادارات و غیره استفاده می گردد.
سیستم چیلر معمولاً در طول یک چرخه تبرید جذبی کار می کند تا گرما را از یک منطقه حذف کند. این سیستم آب گرم را گرفته و آن را به شکل مایع خنک تبدیل می کنند در نتیجه آب سرد ساختمان به گردش در می آید.
این آب همچنین از واحدهای فن کویل عبور می کند و به رطوبت زائی از فضا کمک می کند. علاوه بر این ، چیلرهای تراکمی دارای دو نوع هستند که شامل چیلر های خنک کننده هوا و آب می باشند.
تفاوت در این چیلرها در نحوه خنک کردن کویل های کندانسور است که خنکای مطبوعی را در فضا به وجود می آورد.
نوعی از این چیلرها که برای عملکرد خود از هوا استفاده می کند باید در خارج از ساختمان قرار داده شود و دیگری که از آب استفاده می کند و باعث خنک کردن آب می شود ، در داخل ساختمان نگهداری می گردد.
چیلر می تواند در حین گردش آب در یک دستگاه خنک کننده آب سرد را به طور مداوم تامین کند.
از چیلر همچنین به عنوان وسیله ای مناسب برای خنک کردن قطعات مولد گرما و تجهیزات تهویه مطبوع مانند دستگاه های پردازش لیزری و دستگاه های گرمایش فرکانس بالا در دمای ثابت نیز بسیار استفاده می شود.
این سیستم قادر است مشکلات سرمایشی مختلف را حل نموده و همچنین هزینههای جاری را در عین بهبود بهره وری انرژی ، کاهش دهد.
علاوه بر اینکه مکان نصب چیلرها بسته به اینکه برای خنک کردن آب یا هوا مورد استفاده قرار می گیرند تعیین می شود ، طبق توصیه تکنسینهای تاسیسات لطفی برای نصب چیلر اولین چیزی که باید به آن توجه نمود مشخص کردن مکان نصب این سیستم ها می باشد.
چیلرهایی که هوا را خنک می کند باید بر روی پشت بام یا جایی که هوای آزادجریان دارد نصب شوند ، اما سیستم هایی که برای خنک کردن آب از آنها استفاده می شوند در مکان های مسقف مانند موتورخانه نصب می گردند.
اما این مکان باید از تهویه مناسب برخوردار بوده وساخت و نقشه کشی آن طوری باشد که به راحتی بتوان خط لوله چیلر را بررسی نمود. همچنین باید بتوان به اجزای مختلف چیلر حتی دسترسی داشت تا بتوان آنرا برای عملکرد درست کنترل و سرویس کرد.
چیلرهای جذبی برخلاف چیلرهای تراکمی، کمپرسور نداشته و توسط مبدل حرارتی واسط و یک ماده جذب کننده به نام ابزوربر خنک سازی محیط را انجام می دهند.
شباهت دو سیستم تراکمی و جذبی در سیکلی است که سیال مبرد طی می کند اما هنگامی که سیال مبرد بخواهد دوباره به مایع تبدیل شود. درسیستم جذبی بر خلاف سیستم های تراکمی که از مبرد برای این کار استفاده می کردند از یک ماده به نام لیتیوم بروماید استفاده نموده و باعث تبخیر شدن دوباره سیال مبرد می گردد. در نتیجه این فعالیت سیال آماده ورود دوباره به سیکل تبریدی می گردد. سپس سیال هنگامی که به کندانسور چیلر می رسد گرمای خود را از دست داده و به مایع تبدیل می گردد.
از چیلر های جذبی در محیط های صنعتی و نیمه صنعتی که در خط تولید آن ها گرما تولید میشود استفاده شده و از این گرما برای راه اندازی چیلر کمک گرفته می شود.
فراموش نکنید که راهاندازی چیلرهای جذبی کاری کاملاً تخصصی بوده و نیاز به تبحر و مهارت خاصی دارد.

لوله کشی کولر گازی ویلا

لوله کشی کولر گازی در تاسیسات ویلا  ، یکی از صدها خدماتی است که توسط تکنسین های تاسیسات لطفی در کرج و تهران قابل اجرا می باشد.
به طور کلی از لوله کشی توکار برای کولر گازی استفاده می شود. لوله کشی برای کولر گازی به طور کلی با لوله کشی آب گرم و سرد ساختمان و همچنین لوله کشی فاضلاب متفاوت است و می توان از آن هم در ساختمان های قدیمی و هم در بناهای جدید استفاده نمود.
لوله کشی توکار کولر گازی با نصب معمول کولر گازی نیز فرق دارد و تفاوت آنها در این است که در نصب معمولی نیاز به لوله کشی وجود نداشته و تنها اعمال پنل داخلی و خارجی در جایی مناسب کافی است.
با استفاده از این لوله کشی می توان برای برقراری ارتباط بین پنل داخلی و خارجی و دستگاه استفاده کرد. لوله های استفاده شده برای این کار از مس بوده و بسیار حساس شکننده هستند و با کوچکترین آسیب و یا حتی جمع شدن گرد و غبار بر روی آنها به آسانی سوراخ شده و یا دچار انسداد و خرابی شوند.
اما این لوله ها بسیار مقاوم بوده و به آسانی دچار پوسیدگی و سولفاته شدن نمیشوند.
در صورتی که از نوع ایستاده یا پنجره ای کولر گازی استفاده شود نیازی به انجام لوله کشی نمی باشد.
نکتهای که در خصوص لوله کشی کولرگازی وجود دارد، این است که علاوه بر در نظر گرفتن یک محل مناسب برای نصب کردن پنل داخلی این سیستم و همچنین محل مناسبی برای قرار دادن پنل خارجی آن عایق عایق کاری لوله ها با روکش مخصوص نیز بسیار مهم است. زیرا باعث می شود درصد آسیب کاهش یافته و لوله ها هنگام انتقال گاز خنک عایق باشند.
بنابراین ابتدا باید عایق کاری لوله های مسی انجام شود و پس از انجام این کار مسیر لوله کشی توسط افراد ماهر و متخصص در این زمینه تعیین شود. بطوری که در این نوع لوله کشی با تاسیسات ساختمان تلاقی وجود نداشته باشد.
مسیر لوله کشی برای کولر گازی دارای دو مسیر مجزا لوله کشی است که یک مسیر آن برای قرار دادن رابطی که ارتباط پنل داخلی و خارجی با دستگاه و نصب کردن لوله ها استفاده شده و مسیر دیگر برای خروج فاضلاب می باشد.

تاسیسات لطفی مرکز معتبر فروش و نصب تاسیسات ویلا از صفر تا صد !

در صورتی که ساکن در شهر تهران یا کرج هستید و قصد خرید و تاسیسات ویلا را دارید، می توانید با تاسیسات لطفی که یکی از مراکز فروش، نصب و تعمیر انواع تاسیسات ساختمانی می باشد تماس گرفته و از تکنسین های ماهر متخصص و با تجربه این مرکز برای انجام این امور کمک بگیرید.
تجربه سی ساله تاسیسات لطفی در انجام تاسیسات ویلا و اولویت این مرکز در انجام خدمات جهت رضایت مشتریان باعث شده است که مشتریان از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته و با خیال راحت  نصب و تجهیز تاسیسات ویلا ، را به این مرکز بسپارند.lotfi min

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *