شوفاژ لطفی

09125641224

نمایندگی تعمیر پکیج در محمدشهر کرج

با نزدیک شدن به فصل پاییز و زمستان و هنگامی که هوا سردتر می شود تعمیر و سرویس پکیج های دیواری یک امر حیاتی است . به همین منظور تاسیسات لطفی سرویس و تعمیر پکیج در محمدشهر کرج را ارائه داده و سرویسکاران خود را فورا به حل مشتری اعزام می کند.

شوفاژ لطفی نمایندگی تعمیر پکیج در محمدشهر کرج

سرویسکاران و تعمیر کاران شوفاژ لطفی در زمینه تعمیرات انواع برندهای پکیج مانند پکیج ایران رادیاتور ،  آریستون ، ایساتیس ، بوتان ،و… دارای تخصص و مهارت بوده و در زمینه ی برندهای مختلف پکیج به صورت تخصصی عمل می کنند.
با توجه اینکه تعمیرکاران این مرکز علم خود را در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج با شرکت در دوره های آموزشی به روز نگه دار می دارند و در این کار دارای تجربه کافی می باشند ، با انواع مشکلات و خرابی های دستگاه های پکیج آشنایی داشته و می ‌توانند به سرعت مشکلات این دستگاه ها را برطرف کنند.

فروش و نصب انواع پکیج و آبگرمکن در محمدشهر کرج
تعمیر پکیج در محمدشهر در محل
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در محمدشهر
 نمایندگی پکیچ ایساتیس در محمدشهر
نمایندگی پکیج آریستون در محمدشهر
فروش لوازم و قطعات پکیج

تماس و پاسخگویی از 9 صیح الی 20 عصر

lotfi min

یکی از مناطق شهر کرج ، محمد شهر نام دارد که دارای بیش از ۱۴۰ هزار نفر جمعیت بوده و در همسایگی مهرشهر ، ماهدشت ، صفادشت و مشکین‌دشت قرار دارد.
این منطقه از محلات گوناگونی مانند ولد آباد بزرگ ، حجت آباد ، کوی محمدیه ، شهرک شهید چمران ، ولد آباد کوچک ، محله اصفهانی ها و غیره تشکیل شده است.
قلعه اربابی ، امامزاده عبدالله، قلعه حیدرآباد و تپه تاریخی از مناطق دیدنی محمد شهر کرج بوده و این منطقه همچنین از پارک ها و فضای سبز متعددی که تفرجگاه افراد ساکن در این منطقه در ایام تعطیل و روزهای آخر هفته می باشد ، برخوردار است.
ایستگاه های اتوبوسرانی و خطوط تاکسیرانی دسترسی افراد این منطقه به سایر نقاط شهر را آسان کرده و خط مترو محمد شهر باعث تردد آسان افراد ساکن در این منطقه کرج به تهران شده است.
با توجه به سکونت جمعیت زیادی در این منطقه تامین آبگرم و گرمایش محیط یک ضرورت برای
داشتن زندگی راحت محسوب شده و گذراندن یک روز بدون سیستم های گرمایشی دشوار به نظر می رسد.
در صورتی که سیستم گرمایش منزل شما پکیج است نه تنها نباید سعی کنید که به تنهایی آن را مدیریت کنید ، بلکه باید از افراد ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

پکیج چیست؟

نوعی سیستم گرمایشی مدرن است که امروزه به جای موتورخانه های قدیمی استفاده شده و از مزایا و قابلیت های زیادی برخوردار است و دارای دو نوع پکیج های زمینی و دیواری می باشد .

نحوه تعمیر پکیج در محمدشهر

دستگاه های پکیج همانند سایر دستگاه هایی که توسط بشر ساخته می شوند ممکن است گاهی اوقات با خرابی و مشکلاتی روبرو شوند در این صورت توصیه می شود که حتماً از یک تعمیرکار ماهر و متخصص برای برطرف شدن مشکلات دستگاه خود کمک بگیرید.
به همین دلیل ما در این مقاله به نحوه تعمیرات پکیج در حد ابتدائی پرداخته ایم.
هنگامی که دستگاه پکیج شما روشن نمی شود ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا دستگاه به برق متصل است یا خیر؟ از آنجایی که برخی از پکیج ها بر روی حالت فاز و نول حساس هستند در صورتی که دستگاه به برق متصل است اما همچنان روشن نمی شود آن را از پریز برق جدا نموده و برعکس به پریز متصل کنید.
علت دیگری که ممکن است باعث روشن نشدن دستگاه شود این است که به احتمال زیاد آب دستگاه به خوبی تامین نمی شود که در این هنگام بار دستگاه کمتر از یک شده و بنابراین برای آنکه دستگاه بتواند روشن شود باید بار پکیج را بر روی یک تا یک و نیم تنظیم کنید.
بسته بودن شیرگاز یکی دیگر از مواردی است که باعث روشن نشدن پکیج می‌شود بنابراین ، باید از باز بودن شیر گاز اطمینان حاصل کنید.
عامل دیگر، تامین نشدن اکسیژن برای احتراق است که علت اصلی آن ایجاد مشکل در فن دستگاه می باشد .در صورتی که متوجه شده‌اید فن پکیج از کار افتاده است درپوش های مربوط به دریچه های بالای پکیج را باز کنید و دودکش را به آن طوری که دچار نشتی نباشد وصل کنید.

تعمیر پکیج در محمدشهر کرج
تعمیر پکیج در محمدشهر کرج

اما در صورت مشاهده هر یک از مشکلاتی که در ادامه آنها را ذکر کرده‌ایم با تاسیسات لطفی تماس گرفته و از تعمیرکاران ماهر و مجرب این مرکز برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید. این مشکلات شامل موارد زیر می باشند:
– داغ شدن بیش از حد پکیج
– روشن شدن انفجاری دستگاه
– ایجاد سر و صدای زیاد از پکیج
– عدم توانایی پکیج در گرم کردن رادیاتور و شوفاژ ها
– اختلال در عملکرد دستگاه پکیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *