راهنمای خرید

تعمیرکار و نمایندگی تعمیر پکیج در کرج

فروش پکیج در کرج توسط مراکز و نمایندگی های برندهای ایرانی و خارجی انجام می شود . اما خریداران این محصولات به خدمات پس از فروش پکیج و تعمیر پکیج نیز ، نیاز خواهند داشت .لذا اطلاع و دسترسی از نمایندگی فروش و خدمات پکیج ، برای عموم مصرف کنندگان مهم است .

تاسیسات مرکزی ایران : مرکز فروش و خدمات و تعمیر پکیج در کرج

تاسیسات مرکزی ایران که با نام تاسیسات لطفی نیز معروف است به مدت 30 سال در زمینه فروش، نصب و تعمیر انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی از جمله اراده خدمات پکیج در کرج فعال است .
جهت خرید و یا تعمیر پکیج در کرج با تاسیسات لطفی تماس بگیرید .

تاسیسات مرکزی ایران – لطفی

تلفن : 32703090 – 026 همراه : 09125641224

پکیج چیست؟

یکی از انواع سیستم های گرمایشی پکیج نام دارد و دارای دو نوع زمینی و دیواری می باشد .
امروزه دیگر استفاده از موتور خانه های قدیمی به دلیل آنکه هزینه های زیادی در پی داشته و برای نصب تاسیسات در موتورخانه نیاز به یک مکان جداگانه می باشد ، باب نبوده و به جای آن از پکیج برای گرم کردن شوفاژ ها، فن کوئل، گرمایش از کف ، رادیاتورها و تامین آب گرم مصرفی استفاده می‌ شود.
پکیج برای آنکه بتواند آب را گرم کند مانند تمام وسایل گرمایشی نیاز به نوعی سوخت دارد که توسط جریان برق یا گاز تامین می شود .

معرفی انواع پکیج

– پکیج زمینی

یک نوع از انواع پکیج است که از یک مخزن تشکیل شده و دائماً دارای آب گرم می باشد .
بدین صورت که هنگامی که آب گرم درون مخزن پکیج مصرف شود ، مخزن دوباره پر از آب گرم می شود.

– پکیج دیواری

پکیج دیواری یکی از پر طرفدارترین نوع پکیج است که همانند آبگرمکن های دیواری بر روی دیوار نصب شده و فضای خیلی کمی را اشغال می کند.
در پکیج های دیواری سنسورهایی وجود دارد که آب را گرم می کنند . این دستگاه ها همچنین دارای دودکش نیز می باشند که کاربرد آن انتقال دود حاصل از عملیات گرم کردن آب به خارج از محل است.

نحوه عملکرد پکیج برای گرم کردن رادیاتورها

پکیج علاوه بر گرم کردن آب مصرفی وظیفه گرم کردن مدارهای گرم ‌کننده و رادیاتورها را نیز بر عهده دارد.
وقتی شیر آب گرم باز می شود، مدار گرم کننده توسط سنسورهای موجود در دستگاه قطع می ‌شوند. هنگامی که شیر آب گرم بسته می شود ، سنسورهای برقی مدار گرم کننده را باز می کنند و باعث گرم شدن رادیاتورها می شوند.

تعمیر پکیج در کرج
تعمیر پکیج در کرج

مزایای استفاده از پکیج برای گرم کردن آب و رادیاتورها

– اولین مزیت استفاده از پکیج این است که می توان دمای آن را به میزان دلخواه تنظیم نمود.
– این دستگاه ها برخلاف موتورخانه های قدیمی برای هر واحد مسکونی به صورت جدا و مستقل نصب می شوند.
– کار با پکیج بسیار راحت بوده و نصب و راه‌اندازی آن آسان و سریع انجام می گیرد.
– این دستگاه ها سر و صدا نداشته و آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند.
– یکی دیگر از مزایای استفاده از پکیج ، کاهش مصرف انرژی و مقرون به صرفه بودن آن ها می باشد.
– ایمنی پکیج به دلیل دارا بودن سنسورهای دود ، آب گرم و غیره بسیار بالا می باشد.

 تعمیر مبدل حرارتی پکیج در کرج

مبدل حرارتی محفظه ‌ای در پکیج است که در قسمت بالای مشعل پکیج واقع شده و آب در آنجا گرم می شود .
این قسمت ارتباط مستقیمی با شعله مشعل پکیج دارد . در برخی از پکیج ها تنها یک مبدل وجود داشته و برخی دیگر پکیج ها دو مبدله می باشند.
اگر مبدل در پکیج خراب شده و یا قسمت های داخلی آن سوراخ شود بار پکیج به طور خود به خود مدام افزایش می یابد .
در صورتی که فشار بار پکیج با گذشت چند ساعت و به طور آهسته بالا می رود نشان از وجود سوراخ ریز در مبدل و اگر بار به سرعت افزایش پیدا کند بیانگر سوراخ های بزرگ در این قسمت می باشد.
برای تعمیر سوراخ بزرگ در پکیج آن را توسط برش کلکتور و جوشکاری قسمت های داخلی تعمیر نموده و یا مبدل به طور کامل تعویض می شود.
برای برطرف کردن این مشکلات لازم است از یک فرد حرفه ای ، توانا و آموزش دیده در زمینه تعمیر انواع پکیج کمک بگیرید .
نمایندگی پکیج لطفی در کرج با بهره گیری و همکاری از سرویس کاران ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر انواع مبدل های حرارتی پکیج می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.
سرویسکاران لطفی برای برطرف کردن سوراخ های ریز در داخلی مبدل پکیج از پودر سنگ نقره استفاده نموده و این مشکل را برطرف می‌کنند ، اما قبل از آن که دست به کار شوند ابتدا بر روی خروجی آب گرم یک شیربا سایز یک دوم نصب نموده و آب گرم را در حالت بسته نگه می دارند.
پس از آن مخزن آب را خالی نموده و فشار بار دستگاه را بر روی صفر تنظیم می کنند.
در مرحله بعدی سرویسکاران مهره ورودی آب مبدل را باز نموده و پودر سنگ نقره را داخل لوله می ریزند و مهره را در جای خودش قرار می دهند.
پس از انجام این اعمال با متصل کردن فیش های پرشر سوئیچ آب ،پکیج را در حالتی قرار می دهند که یکسره کار نموده و شیر ورودی آب سرد را مقدار کمی باز می کنند.
در این حالت به دلیل آن که در مدار فشاری وجود ندارد پودر سنگ نقره که داخل لوله ریخته شده بود توسط آب به سمت مبدل حرارتی حرکت نموده و از آنجایی که خروجی آب گرم از قبل بسته شده است فشار آب شهر سیستم را تاثیر قرار می دهد .
در نتیجه پودر سنگ نقره و آب به سمت سوراخ های موجود در مبدل حرارتی رفته و آنجا را پر می کنند و مانع از خروج آب از سوراخ می شوند .
پس از بسته شدن سوراخ مورد نظر باید پکیج را به پریز برق متصل نموده تا شعله های دستگاه برای مدت زمان کمی (۳ ثانیه) برقرار شوند تا پودر مورد نظر در جای خود کاملاً محکم شود. سپس باید شعله را قطع کنید .
در انتها لازم است بار دستگاه را بر روی نیم قرار داده و بگذارید برای چند ساعت روی حالت زمستانی کار کند.

فروش پکیج در کرج

کرج یکی از کلان شهرهای ایران است که در سال‌های اخیر به دلیل قرار گرفتن در مرکزیت استان البرز پذیرای سیل افراد مهاجر از سراسر ایران بوده و خانوارهای زیادی را در دل خود جای داده است.
در صورتی که شما نیز از افراد مهاجر به این شهر بوده و به دنبال مرکز فروش پکیج در کرج می گردید ، می‌توانید با نمایندگی فروش پکیج لطفی تماس گرفته و از خدمات آنها بهره ببرید.

سرویس پکیج در کرج

پکیج از جمله دستگاه‌هایی است که پس از خرید ، نصب و راه اندازی آن لازم است به صورت سالانه توسط نمایندگی های معتبر و سرویس کاران ماهر سرویس شود.
اما سرویس پکیج چگونه انجام شده و این کار توسط چه کسانی صورت می گیرد؟
سرویس کردن پکیج باید توسط سرویس کاران ماهر، مجرب و با تجربه ای صورت گیرد که تمام قسمت ها ، قطعات ، ارورها و مشکلات پکیج را دانسته و می توانند این دستگاه را در مدت زمان کمی سرویس کنند‌.
این عمل بهتر است به صورت سالانه و قبل از شروع فصل سرما انجام شده و دستگاه برای گرم کردن رادیاتورها ، شوفاژها و… آماده شود.
لازم است افراد با انجام با این کار از خراب شدن پکیج و اعمال هزینه های زیاد در فصل سرما جلوگیری کنند.

سرویس پکیج در چند مرحله صورت می گیرد که شامل موارد زیر می باشد :

– رسوب زدایی

اولین کاری که در هنگام سرویس پکیج توسط سرویسکاران انجام می‌گیرد رسوب زدایی از دستگاه است.
سرویسکاران لطفی با استفاده از رسوب گیرهای پلی فسفات رسوب های موجود در دستگاه را کاملاً تمیز می کنند.

– کنترل کردن فشار آب

یکی از مواردی که ممکن است به مرور زمان به پکیج آسیب وارد کند ، زیاد شدن فشار آب می باشد.
بنابراین هنگام سرویس پکیج ، کنترل کردن شیرهای آب توسط سرویسکاران از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

– کنترل کارکرد مدارهای گرمایشی و بهداشتی

سرویس کاران لطفی در هنگام سرویس پکیج عملکردهای دو مدار گرمایشی و بهداشتی را بررسی نموده و از عملکرد مطمئن آن ها اطمینان حاصل می کنند.

– آزاد کردن محور پمپ سیرکولاسیون

در صورتی که پمپاژ کردن و گردش آب مشکل داشته باشد به احتمال زیاد محور پمپ سیرکولاسیون دچار گرفتگی شده است .
سرویسکاران لطفی در هنگام سرویس پکیج این محورها را بررسی نموده تا با گرفتگی و انسداد روبرو نشده و گردش آب گرم و سرد به راحتی انجام شود.

نمایندگی پکیج در کرج

در شهر کرج مراکز زیادی وجود دارند که نمایندگی فروش پکیج بوده و خدمات پس از فروش ارائه آن را می دهند .
در صورتی که به دنبال یک مرکز معتبر برای خرید ، نصب ، راه اندازی و سرویس های سالانه پکیج در کرج می گردید ، باید بدانید که نمایندگی پکیج لطفی یکی از مراکز معتبر و با سابقه در زمینه فروش انواع پکیج و ارائه خدمات پس از فروش آن می باشد.

سخن پایانی

با توجه به موارد ارائه شده در این مقاله می ‌توان نتیجه گرفت که پکیج یکی از دستگاه های مهم و حیاتی در هر خانه ای می باشد که وظیفه گرم کردن آب مصرفی و رادیاتورها ، شوفاژها ، فن کویل و غیره را برعهده دارد.
برای آنکه این دستگاه به صورت صحیح کار نموده و به خاطر خراب شدن قطعات هزینه گزافی بر روی دست شما باقی نگذارد لازم است به صورت سالانه توسط سرویسکاران ماهر، مجرب و آموزش دیده سرویس شوند .
در صورتی که ساکن شهر کرج می باشید باید بدانید که نمایندگی لطفی فروش ،نصب ، راه اندازی و سرویس انواع پکیج را ارائه داده و در خدمت مشتریان عزیز خود می باشد.

تاسیسات مرکزی ایران – لطفی

تلفن : 32703090 – 026 همراه : 09125641224

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس با تاسیسات لطفی
Don`t copy text!